Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

profil zaufany
eZdrowie
ASF
HIV1
Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia
×

Uwaga

Dyrektywa UE o prywatności i łączności elektronicznej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się, że możemy umieszczać tego typu pliki cookie na Twoim urządzeniu.

Zobacz politykę prywatności

Zobacz dokumenty dotyczące dyrektywy o prywatności i łączności elektronicznej

Zobacz dokumenty GDPR

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać cofnięta.

Przewodniczący Rady Powiatu
Zbigniew Teofil Jach

 

Rada Powiatu:

  1. Krzysztof Czajkowski
  2. Kazimierz Dmochowski
  3. Agnieszka Gawkowska
  4. Zbigniew Teofil Jach
  5. Eugeniusz Kaczyński
  6. Michał Krajewski
  7. Wacław Tadeusz Krajewski
  8. Edward Lipiński
  9. Edyta Marchelska-Groszfeld
  10. Jacek Norbert Murawski
  11. Sebastian Orłowski
  12. Rafał Pomazański
  13. Krzysztof Rokicki
  14. Stanisław Rykaczewski
  15. Piotr Szeligowski
  16. Ryszard Bohdan Świderski
  17. Zenon Adam Wójcik

Komisje Rady Powiatu Zambrowskiego

 

  1. Krzysztof Rokicki – Przewodniczący Komisji;
  2. Piotr Szeligowski – Wiceprzewodniczący Komisji;
  3. Krzysztof Czajkowski;
  4. Eugeniusz Kaczyński;
  5. Michał Krajewski.

  1. Czajkowski Krzysztof – Przewodniczący Komisji;
  2. Dmochowski Kazimierz;
  3. Marchelska-Groszfeld Edyta – Wiceprzewodnicząca Komisji;
  4. Murawski Jacek Norbert;
  5. Rykaczewski Stanisław;
  6. Świderski Ryszard Bohdan.

  1. Gawkowska Agnieszka;
  2. Jach Zbigniew Teofil,
  3. Lipiński Edward – Wiceprzewodniczący Komisji;
  4. Murawski Jacek Norbert;
  5. Orłowski Sebastian;
  6. Pomazański Rafał – Przewodniczący Komisji;
  7. Wójcik Zenon Adam.

  1. Krajewski Michał – Przewodniczący Komisji;
  2. Krajewski Wacław Tadeusz;
  3. Lipiński Edward;
  4. Szeligowski Piotr – Wiceprzewodniczący Komisji.

  1. Krajewski Wacław Tadeusz;
  2. Marchelska- Groszfeld Edyta;
  3. Rokicki Krzysztof;
  4. Szeligowski Piotr – Przewodniczący Komisji;
  5. Wójcik Zenon Adam – Wiceprzewodniczący Komisji.

  1. Gawkowska Agnieszka – Przewodnicząca Komisji;
  2. Krajewski Michał;
  3. Krajewski Wacław Tadeusz – Wiceprzewodniczący Komisji;
  4. Pomazański Rafał.