Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

profil zaufany
eZdrowie
ASF
HIV1
Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 geoportal
×

Uwaga

Dyrektywa UE o prywatności i łączności elektronicznej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się, że możemy umieszczać tego typu pliki cookie na Twoim urządzeniu.

Zobacz politykę prywatności

Zobacz dokumenty dotyczące dyrektywy o prywatności i łączności elektronicznej

Zobacz dokumenty GDPR

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać cofnięta.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE

 

03.03.2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie zostały  rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce.. W zawodach uczestniczyło 105 uczniów (40 dziewcząt, 65 chłopców) rocznik 2005 - 2006. Turniej dziewcząt został rozegrany systemem „każdy z każdym”, turniej chłopców w grupach systemem „każdy z każdym”, następnie rozegrano mecze finałowe. Sędziowie zawodów: Zbigniew Zalewski, Zenon Mościcki, Ryszard Kamiński, Grzegorz Piórkowski, Piotr Klocek.

WYNIKI ZAWODÓW

Dziewczęta

SP 4 Zambrów – SP Stare Zakrzewo            2:0       (25:11, 25:19)

SP 5 Zambrów – SP Rutki - Kossaki             2:0       (25:4, 25:8)

SP 5 Zambrów - SP Stare Zakrzewo             2:0       (25:14, 25:5)

SP 4 Zambrów - SP Rutki – Kossaki             2:0       (25:16, 25:21)

SP Rutki – Kossaki - SP Stare Zakrzewo      2:0       (25:16, 25:17)

SP 5 Zambrów - SP 4 Zambrów                    2:1       (23:25, 25:13, 15:7)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. SP 5 Zambrów             6          6:1       opiekun – Jolanta Głuszcz                 (45)
  2. SP 4 Zambrów             5          5:2       opiekun – Grażyna Łamarz                (39)
  3. SP Rutki – Kossaki      4          2:4       opiekun – Wojciech Krasucki            (34)
  4. SP Stare Zakrzewo      3          0:6       opiekun – Ryszard Kamiński             (30)

Chłopcy

Grupa A

                        SP Grądy - Woniecko - SP 4 Zambrów         2:0       (25:8, 26:24)

                        SP 4 Zambrów - SP  Wiśniewo                     2:0       (25:8, 25:13)

                        SP Grądy - Woniecko - SP  Wiśniewo          2:1       (25:20, 24:26, 15:10)

  1. SP Grądy – Woniecko                            4          4:1
  2. SP 4 Zambrów                                       3          2:2
  3. SP Wiśniewo                                          2          1:4

Grupa B

SP 5 Zambrów - SP Rutki – Kossaki             2:0       (25:7, 25:13)

SP Szumowo - SP Stare Zakrzewo                2:0       (25:14, 25:13)

SP Rutki – Kossaki - SP Stare Zakrzewo      2:0       (25:16, 25:16)

SP 5 Zambrów -  SP Szumowo                     2:0       (25:6, 25:12)

SP Szumowo - SP Rutki – Kossaki               2:0       (25:14, 25:17)

SP 5 Zambrów - SP Stare Zakrzewo             2:0       (25:5, 25:11)

  1. SP 5 Zambrów                                    6          6:0
  2. SP Szumowo                                      5          4:2
  3. SP Rutki – Kossaki                             4          2:4
  4. SP Stare Zakrzewo                            3          0:6

FINAŁY

5 – 6 SP  Wiśniewo - SP Rutki – Kossaki                 0:2       (12:25, 12:25)

3 – 4 SP 4 Zambrów - SP Szumowo                         0:2       (23:25, 21:25)

1 – 2 SP Grądy – Woniecko - SP 5 Zambrów           0:2       (14:25, 17:25)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. SP 5 Zambrów             opiekun – Zbigniew Zalewski                     (45)    
  2. SP Grądy - Woniecko opiekun – Michał Piotrowski                       (39)    
  3. SP Szumowo             opiekun – Zbigniew Komor                          (34)
  4. SP 4 Zambrów opiekun – Grzegorz Piórkowski                             (30)
  5. SP Rutki – Kossaki opiekun – Wojciech Krasucki                         (27)
  6. SP Wiśniewo                  opiekun – Krzysztof Morysewicz             (25)
  7. SP Stare Zakrzewo opiekun – Ryszard Kamiński                         (24)

           

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie.

Zespoły dziewcząt i chłopców za zajęcie 1 – 3 miejsca otrzymały puchary, za pozostałe miejsca dyplomy. Awans do Półfinału Grupy Zachodniej wywalczyły drużyny dziewcząt SP 5 Zambrów i SP 4 Zambrów oraz drużyny chłopców SP 5 Zambrów. Zawody odbędą się 09.03.2020 roku (chłopcy) w Szepietowie i 13.03.2020 roku (dziewczęta) w Zambrowie.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie składa podziękowanie Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr5 w Zambrowie Panu Andrzejowi Szeligowskiemu za udostępnienie hali sportowej do rozegrania zawodów, nauczycielom wychowania fizycznego Jolancie Głuszcz i Zbigniewowi Zalewskiemu za organizację turnieju, sędziom za społeczne sędziowanie zawodów oraz Starostwu Powiatowemu w Zambrowie za ufundowanie pucharów i dyplomów.