Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

profil zaufany
eZdrowie
ASF
HIV1
Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia
×

Uwaga

Dyrektywa UE o prywatności i łączności elektronicznej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się, że możemy umieszczać tego typu pliki cookie na Twoim urządzeniu.

Zobacz politykę prywatności

Zobacz dokumenty dotyczące dyrektywy o prywatności i łączności elektronicznej

Zobacz dokumenty GDPR

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać cofnięta.

W dniu 5 grudnia w kościele pw. Ducha Świętego odbyło się podsumowanie XII edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.  Od lat jest on organizowany przez  Bursę Szkolną Nr 1 w Zambrowie oraz parafię pw. Ducha Świętego, pod patronatem Starosty Zambrowskiego.

W tym roku wzięło w nim udział 160 uczniów z 16 placówek powiatu zambrowskiego, którzy wykonali łącznie 91 szopek, z których część zostanie przeznaczona na aukcję charytatywną zorganizowaną przez Fundację „Szansa” i Stowarzyszenie „Szansa”. Środki finansowe zostaną przeznaczone na rehabilitację i pomoc socjalną dla dzieci z niepełnosprawnością oraz będących w potrzebie seniorów.

Sponsorzy nagród

  1. Starostwo Powiatowe w Zambrowie – starosta p. Stanisław W. Ożlański
  2. Bank Spółdzielczy w Zambrowie – prezes p. Zenona Zalewska
  3. Burmistrz Miasta Zambrów – p. Kazimierz Dąbrowski
  4. Wójt Gminy Zambrów – p. Jarosław Kos
  5. p. Grażyna Czartoryska – przedsiębiorca zambrowski
  6. Maximus Broker Sp. z o. o – firma ubezpieczeniowa z Torunia
  7. Stowarzyszenie ,,Szansa” – prezes p. Teresa Szumowska
  8. Proboszcz Parafii pw. Ducha Świętego – ks. Jarosław Olszewski
  9. Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi spółka z o. o – prezesp. WaldemarGawkowski
  10. PZU oddział w Zambrowie – p. Tomasz Ilczuk
  11. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe – p. Edyta Gałązka 
  12. Centrum Handlowo – Usługowe – p. Leszek Gregorek
  13. Firma TepsaNet Nowaccy s.j. – p. Stanisław Nowacki

Nagrodzeni w poszczególnych kategoriach:

I kategoria: uczniowie szkół podstawowych klasy 0 – V

Miejsce

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły / placówki

Imię i nazwisko opiekuna

I

Oliwia Gosk

Jakub Gosk

Szkoła Podstawowa

w Wiśniewie

Zofia Długoborska

II

Maja Malinowska

Szkoła Podstawowa Nr 5

w Zambrowie

Wojciech Rusiecki

III

Kinga Bieńczyk

Weronika Iwanowska

Dominika Choińska

Szkoła Podstawowa Nr 5

w Zambrowie

Wojciech Rusiecki

III

Maciej Dmochowski

Kacper Wróblewski

Szkoła Podstawowa Nr 5

w Zambrowie

Wojciech Rusiecki

III

Oliwia Dąbrowska

Szkoła Podstawowa Nr 5

w Zambrowie

Wojciech Rusiecki

III

Laura Krasińska

Urszula Mężyńska

Aleksander Kaczyński

Szkoła Podstawowa Nr 5

w Zambrowie

Marta Krasińska

                                  

Nagroda specjalna 

ufundowana 

przez 

Stowarzyszenie

,,Szansa”

Monika Gosk

Szkoła Podstawowa 

w Kołomyi

Agnieszka Dzwonkowska

Nagroda specjalna 

ufundowana 

przez Burmistrza Miasta Zambrów

p. K. 

Dąbrowskiego

Maciej Łada

Szkoła Podstawowa Nr 3

w Zambrowie

Agnieszka Ogórkowska

Nagroda specjalna 

ufundowana 

przez Burmistrza Miasta Zambrów

p. K. 

Dąbrowskiego

Emilia Krajewska

Jakub Krajewski

Szkoła Podstawowa Nr 5

w Zambrowie

Wojciech Rusiecki

Nagroda specjalna ufundowana

przez p. G. Czartoryską

Julia Maleszewska

Szkoła Podstawowa Nr 5

w Zambrowie

Wojciech Rusiecki

II kategoria: uczniowie szkół podstawowych klasy VI – VIII

Miejsce

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły / placówki

Imię i nazwisko opiekuna

I

Maksymilian Jankowski

Szkoła Podstawowa Nr 5

w Zambrowie

Wojciech Rusiecki

II

Alicja Chomko

Szkoła Podstawowa 

w Porytem – Jabłoni

Agnieszka Dmochowska

III

Nikola Bielicka

Adam Bielicki

Szkoła Podstawowa Nr 3

w Zambrowie

Agnieszka Ogórkowska

III

Łucja Drągowska

Wiktoria Drągowska

Szkoła Podstawowa 

w Rutkach – Kossakach

Ewa Giecko

III

Weronika Potęga

Szkoła Podstawowa Nr 3

w Zambrowie

Dorota Świerżewska

Nagroda specjalna 

ufundowana 

przez Wójta Gminy Zambrów

p. J. Kosa

Katarzyna Łada

Szkoła Podstawowa 

w Starym Zakrzewie

Bożena Truchel

Nagroda specjalna 

ufundowana przez p. G. Czartoryską

Natalia Kotowska

Gabriela Gosk

Szkoła Podstawowa 

w Kołomyi

Agnieszka Dzwonkowska

III kategoria: uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Miejsce

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły / placówki

Imię i nazwisko opiekuna

I

Michał Krajewski

Emil Jesionkowski

Specjalny Ośrodek

Szkolno – Wychowawczy w Długoborzu

Artur Nowacki

II

Weronika Boniewska

I LO w Zambrowie

Aniela Bobryk

III

 Karolina Zakrzewska

I LO w Zambrowie

Aniela Bobryk

Nagroda specjalna 

ufundowana 

przez 

proboszcza Parafii

pw. Ducha Św.

ks. J. Olszewskiego

 Jakub Zalew

   

źródło: www.zambrowiacy.pl