Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

profil zaufany
eZdrowie
ASF
HIV1
Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia
×

Uwaga

Dyrektywa w sprawie e-prywatności UE

Ta strona używa plików cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się, że możemy umieszczać tego rodzaju pliki cookie na Twoim urządzeniu

Wyświetl politykę prywatności

Zobacz dokumenty dotyczące dyrektywy w sprawie prywatności w Internecie

Zobacz dokumenty GDPR

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać odwrócona.

15.05.2019 roku na Stadionie Miejskim w Zambrowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce. W zawodach wzięło udział 138 uczniów ( 65 dziewcząt i 73 chłopców). Sędzią głównym zawodów był Zenon Mościcki.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

Dziewczęta                                                                            Chłopcy

  1. SP4 Zambrów             181pkt       (45)                          SP5 Zambrów         186,5 pkt        (45)
  2. SP Stare Zakrzewo     181pkt       (39)                        SP3 Zambrów          179 pkt           (39)
  3. SP5 Zambrów             176pkt       (34)                        SP Kołaki Kościelne  152,5pkt        (34)
  4. SP Stary Skarżyn        143pkt       (30)                         SP Wiśniewo             116 pkt           (30)
  5. SP Kołaki Kościelne    112pkt       (27)                        SP4 Zambrów           96 pkt           (27)
  6. SP Osowiec                 109 pkt      (25)                         SP Szumowo            88 pkt             (25)
  7. SP Szumowo               105 pkt      (24)                        Stary Laskowiec       84 pkt             (24)
  8. SP Wiśniewo                38 pkt       (23)                         SP Stare Zakrzewo   66 pkt            (23)
  9. SP Stary Laskowiec     23pkt        (22)                        SP Osowiec              52 pkt            (22)
  10. SP Szczodruchy           4 pkt        (21)                         SP Szczodruchy       31pkt              (21)
  11. SP Stary Skarżyn          24pkt             (20)

  KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

         Dziewczęta

60m

  1. Federowicz Nadia 2006                      SP4 Zambrów                    9,35                       17
  2. Stańczyk Oliwia 2006                         SP5 Zambrów                    9,40                       15
  3. Bączyk Emilia 2006                            SP Wiśniewo                     9,57                       14
  4. Sasinowska Aleksandra 2006            SP Stare Zakrzewo          9,59                       13
  5. Kulesza Maria 2006                           SP4 Zambrów                    9,65                       12
  6. Kulesza Kinga 2006                           SP5 Zambrów                    9,80                       11
  7. Łapińska Oliwia 2007                         SP4 Zambrów                    9,87                       10
  8. Piwowarska Maja 2006                      SP5 Zambrów                    10,03                     9
  9. Kruszewska Zuzanna 2007                SP Kołaki Kościelne         10,09                     8
  10. Jastrzębska Aleksandra 2008            SP Stare Zakrzewo          10,14                     7
  11. Szymczuk Oliwia 2006                       SP Szumowo                     10,29                     6
  12. Załuska Anna 2006                            SP Szumowo                     10,36                     5
  13. Zaleska Agnieszka 2007                     SP Szczodruchy                10,66                     4
  14. Ciszkowska Nadia 2006                      SP Szumowo                     11,16                     3
  15. Kruszewska Agata 2008                     SP Stary Laskowiec          11,20                     2
  16. Łuba Wiktoria 2008                             SP Osowiec                        11,25                     1
  17. Krajewska Julia 2006                          SP Stare Zakrzewo          11,43

200m

  1. Siemieniuk Aleksandra 2006                      SP4 Zambrów                    33,43                     17
  2. Kulesza Maria 2006                                   SP4 Zambrów                    33,78                     15
  3. Bączyk Emilia 2006                                    SP Wiśniewo                     33,94                     14
  4. Stańczyk Oliwia 2006                                 SP5 Zambrów                    34,39                     13
  5. Sasinowska Aleksandra 2006                    SP Stare Zakrzewo          34,50                     12
  6. Stepczyńska Oliwia 2008                          SP4 Zambrów                    36,07                     11
  7. Gosk Karolina 2007                                   SP Stary Skarżyn               36,20                     10
  8. Ciborowska Izabela 2007                          SP Stary Skarżyn               36,70                     9
  9. Milczewska Aleksandra 2007                    SP Stary Laskowiec          36,77                     8
  • Jara Marta 2006 SP Szumowo                                          37,62                     7
  • Kobrzeniecka Wiktoria 2008 SP Osowiec                         38,06                     6
  • Jałbrzykowska Paulina 2007 SP Kołaki Kościelne            38,35                     5
  • Modzelewska Dominika 2008 SP Stare Zakrzewo            38,68                     4
  • Mianowska Julia 2007 SP5 Zambrów                               38,81                     3
  • Kruszewska Agata 2008 SP Stary Laskowiec                   39,10                     2
  • Dąbrowska Wiktoria 2007 SP Stare Zakrzewo                  39,18                     1
  • Szabłowska Natalia 2006 SP5 Zambrów                           39,81                    
  • Zaleska Agnieszka 2007 SP Szczodruchy                        40,76
  • Modzelewska Karolina 2006 SP Szumowo                       40,78
  • Skarżyńska Alicja 2008 SP Stary Skarżyn                        42,30
  • Malinowska Amelia 2008 SP Osowiec                              42,46

600m

  1. Stańczyk Julia 2006                           SP5 Zambrów                         2:12,93                 17
  2. Żelaźnicka Paula 2006                      SP4 Zambrów                         2:14,48                 15
  3. Tyszka Emilia 2006                            SP5 Zambrów                        2:21,59                 14
  4. Zalewska Joanna  2006                     SP4 Zambrów                        2:22,26                 13
  5. Choińska Maja 2008                          SP Kołaki Kościelne               2:22,56                 12
  6. Ciborowska Aleksandra 2006            SP Kołaki Kościelne               2:24,15                 11
  7. Plona Maja 2006                                SP4 Zambrów                        2:24,32                 10
  8. Kossakowska Karolina 2006               SP5 Zambrów                       2:27,29                 9
  9. Kruszewska Izabela 2008                    SP Stary Skarżyn                 2:29,23                 8
  10. Danowska Oliwia 2006                        SP Wiśniewo                        2:32,92                 7
  11. Krajewska Małgorzata 2007                SP Szumowo                        2:35,51                 6
  12. Legacki Vanessa 2007                      SP Szumowo                          2:37,47                 5
  13. Dębek Aleksandra 2007                      SP Szumowo                       2:42,09                 4
  14. Czech Wiktoria 2006                      SP5 Zambrów                           2:43,30                 3
  15. Wyszomierska Magda 2007               SP Szumowo                        2:49,61                 2

4x60m

  1. SP4 Zambrów 38,53                                     34

(Siemieniuk Aleksandra, Żelaźnicka Paula, Kulesza Maria, Federowicz Nadia)

  1. SP5 Zambrów 38,88                                     30

(Stańczyk Julia, Piwowarska Maja, Kulesza Kinga, Stańczyk Oliwia)

  1. SP Stary Skarżyn 39,02                                     28

(Ciborowska Julia, Skarzyńska Amelia, Ciborowska Izabela, Gosk Karolina)

  1. SP Stare Zakrzewo 39,71                                     26

(Grzymała Maja, Jastrzębska Aleksandra, Baczewska Aleksandra, Sasinowska Aleksandra)

                                                                             Chód 3km

 

  1. Kozikowska Julia 2006                      SP  Osowiec                       28:18,30               17

80m ppł

  1. Sienicka Aleksandra 2007                      SP Osowiec                        18,40                     17

200m ppł

  1. Federowicz Nadia 2006                      SP4 Zambrów                    39,27                     17

skok w dal

  1. Sienicka Aleksandra 2007                      SP Osowiec                        3,78                       17
  2. Piwowarska Maja 2006                          SP5 Zambrów                    3,62                       15
  3. Kruszewska Zuzanna 2007                    SP Kołaki Kościelne         3,25                       14
  4. Kulesza Kinga 2006                               SP5 Zambrów                    3,24                       13
  5. Ostrowska Natalia 2006                         SP Kołaki Kościelne         3,24                       12
  6. Milczewska Aleksandra 2007                  SP Stary Laskowiec          3,17                       11
  7. Wolna Klaudia 2007                               SP Kołaki Kościelne         3,14                       10
  8. Skarżyńska Alicja 2008                          SP Stary Skarżyn               3,10                       9
  9. Jałbrzykowska Paulina 2007                  SP Kołaki Kościelne         3,04                       8
  10. Modzelewska Dominika 2008                 SP Stare Zakrzewo          3,00                       7
  11. Malinowska Amelia 2007                        SP Osowiec                        2,96                       6
  12. Grzymała Joanna 2006                          SP Stary Skarżyn               2,88                       5
  13. Jastrzębska Aleksandra 2008                 SP Stare Zakrzewo          2,85                       4
  14. Dąbrowska Wiktoria 2007                       SP Stare Zakrzewo          2,71                       3
  15. Krajewska Julia 2006                             SP Stare Zakrzewo          1,95                       2

skok wzwyż

  1. Baczewska Aleksandra 2006                      SP Stare Zakrzewo          1,15                       17
  2. Kamola Amelia 2006                                   SP Stare Zakrzewo          1,15                       15
  3. Jara Marta 2006                                        SP Szumowo                     1,10                       14

kula 2kg

  1. Grzymała Maja 2006                                   SP Stare Zakrzewo          7,50                       17
  2. Skarzyńska Amelia 2006                            SP Stary Skarżyn               6,88                       15
  3. Ciborowska Julia 2006                               SP Stary Skarżyn               6,78                       14
  4. Mianowska Julia 2007                               SP5 Zambrów                    6,50                       13
  5. Mieczkowska Zuzanna 2006                      SP Stare Zakrzewo          6,19                       12
  6. Szabłowska Natalia      2006                      SP5 Zambrów                    6,17                       11
  7. Zalewska Joanna 2006                              SP4 Zambrów                    5,74                       10
  8. Modzelewska Marta 2007                          SP Kołaki Kościelne         5,54                       9
  9. Modzelewska Magdalena 2006                  SP Kołaki Kościelne         5,42                       8
  10. Urbanik Wiktoria 2006                               SP Szumowo                     4,86                       7
  11. Łuba Wiktoria 2008                                   SP Osowiec                        4,86                       6
  12. Grzymała Joanna 2006                             SP Stary Skarżyn               4,64                       5
  13. Załuska Anna 2006                                   SP Szumowo                     4,27                       4

- Legacka Julia                                 2006                      SP Szumowo                     NM

 

                                                                             dysk 0,6kg

  1. Grzymała Maja 2006                      SP Stare Zakrzewo          17,11                     17
  2. Wolna Klaudia 2007                       SP Kołaki Kościelne         15,15                     15
  3. Gumkowska Małgorzata 2006       SP Osowiec                       13,11                     14
  4. Gosiewska Anna 2006                   SP Osowiec                        12,34                     13
  5. Kobrzeniecka Wiktoria 2008          SP Osowiec                        12,29                     12

oszczep 400g

  1. Legacka Julia 2006                      SP Szumowo                     11,70                     17
  2. Ciborowska Izabela 2007             SP Stary Skarżyn               11,05                     15
  3. Baczewska Aleksandra 2006       SP Stare Zakrzewo          10,60                     14
  4. Ciborowska Julia 2006                 SP Stary Skarżyn               10,05                     13
  5. Gosk Karolina 2007                      SP Stary Skarżyn               9,84                       12
  6. Modzelewska Karolina 2006         SP Szumowo                     9,77                       11
  7. Mieczkowska Zuzanna 2006         SP Stare Zakrzewo          9,58                       10
  8. Urbanik Wiktoria 2006                  SP Szumowo                     9,14                       9
  9. Ciszkowska Nadia 2006                SP Szumowo                     5,37                       8

Chłopcy

60m

  1. Śliwowski Patryk 2006                     SP4 Zambrów                    8,57                       17
  2. Sienicki Oliwier 2006                       SP3 Zambrów                    8,96                       15
  3. Gwardiak Jakub 2006                      SP Wiśniewo                     9,23                       14
  4. Żelaźnicki Mateusz 2007                 SP Stary Laskowiec          9,25                       13
  5. Iwanowski Alan 2007                       SP5 Zambrów                    9,35                       12
  6. Ziemianowicz Krzysztof 2008          SP5 Zambrów                    9,45                       11
  7. Sokołowski Oskar 2006                    SP3 Zambrów                    9,51                       10
  8. Wojtkowski Miłosz 2006                   SP Szumowo                     9,62                       9
  9. Ciborowski Bartosz 2008                  SP Kołaki Kościelne         9,65                       8
  10. Dmochowski Maciej 2008                SP5 Zambrów                    9,78                       7
  11. Mystkowski Mateusz 2007               SP Szczodruchy                9,81                       6
  12. Śliwowski Krystian 2006                  SP Kołaki Kościelne         9,82                       5
  13. Lisicki Kacper 2006                         SP5 Zambrów                    9,99                       4
  14. Krasowski Jakub 2008                     SP Osowiec                        10,08                     3

15-16. Cygan Damian                           2007                      SP Kołaki Kościelne         10,09                     1,5

             Sochacki Paweł                        2008                      SP5 Zambrów                    10,09                     1,5

  1. Wierciński Oskar 2008                      SP Osowiec                        10,21
  2. Zalewski Dawid 2006                      SP Stare Zakrzewo          10,36

19-20.  Kaczyński Kacper                    2008                      SP Osowiec                        10,38

              Saniewski Jakub                      2007                      SP Stary Laskowiec          10,38

  1. Sutkowski Adam                                2008                        SP Kołaki Kościelne         10,52    
  2. Gawkowski Tomasz                           2007                       SP Stary Laskowiec          10,58
  • Chrostowski Paweł                            2007                        SP Kołaki Kościelne         10,73
  • Zaręba Piotr                                      2006                        SP Stary Laskowiec          10,88
  • Dobkowski Adrian                             2008                        SP Stare Zakrzewo          11,32
  • Saniewski Eryk                                 2008                       SP Stary Laskowiec          11,80

200m

  1. Dębek Michał 2007                      SP4 Zambrów                    29,03                     17
  2. Sienicki Oliwier 2006                    SP3 Zambrów                    30,76                     15
  3. Zawistowski Jakub 2007              SP Stary Skarżyn               30,84                     14
  4. Dębek Maciej 2006                      SP Szumowo                     32,69                     13
  5. Iwanowski Alan 2007                   SP5 Zambrów                    33,26                     12
  6. Żelaźnicki Mateusz 2007             SP Stary Laskowiec          33,90                     11
  7. Mioduszewski Kacper 2006         SP5 Zambrów                    34,30                     10
  8. Sokołowski Oskar 2006               SP3 Zambrów                    34,43                     9
  9. Jary Mieszko 2006                       SP3 Zambrów                    34,48                     8
  10. Frąckiel Bartosz 2006                  SP5 Zambrów                    34,70                     7
  11. Cygan Damian 2007                    SP Kołaki Kościelne         34,75                     6
  12. Konopka Mateusz 2006               SP Wiśniewo                     35,58                     5
  13. Mystkowski Mateusz 2007           SP Szczodruchy                35,65                     4
  14. Gawkowski Tomasz 2007            SP Stary Laskowiec          35,75                     3
  15. Rogowski Konrad 2006               SP Stare Zakrzewo          36,58                     2
  16. Gołaszewski Michał 2008            SP Stary Laskowiec          37,18                     1
  17. Saniewski Jakub 2007                 SP Stary Laskowiec          37,45
  18. Lisicki Kacper 2006                      SP5 Zambrów                    37,55
  19. Chrostowski Paweł 2008             SP Kołaki Kościelne         37,90
  20. Tyborowski Michał 2008               SP Stary Skarżyn               38,29
  21. Bogucki Antoni 2007                    SP5 Zambrów                    38,40
  22. Szabłowski Jakub 2007                 SP Stare Zakrzewo          38,47

600m

  1. Ołdakowski Jakub 2006                      SP4 Zambrów                    2:05,95                 17
  2. Konarzewski Mateusz 2006               SP Kołaki Kościelne         2:09,84                 15
  3. Zajkowski Michał 2007                      SP Kołaki Kościelne         2:14,14                 14
  4. Konopka Bartłomiej 2008                  SP Wiśniewo                     2:16,25                 13
  5. Koda Antoni 2008                              SP Szumowo                     2:18,78                 12
  6. Grabowski Kacper 2007                    SP3 Zambrów                    2:21,66                 11
  7. Tyszka Wiktor 2007                            SP Wiśniewo                     2:26,29                 10
  8. Łuba Mateusz 2008                           SP Osowiec                        2:30,94                 9
  9. Baczewski Patryk 2008                      SP Szczodruchy                2:34,64                 8
  10. Uszyński Cezary 2008                      SP Osowiec                        2:35,98                 7
  11. Gosk Hubert 2008                              SP Stary Laskowiec          2:37,43                 6

1000m

  1. Potęga Kamil 2006                            SP3 Zambrów                    4:00,21                 17
  2. Popławski Jacek 2006                      SP3 Zambrów                    4:10,28                 15
  3. Ołdakowski Patryk 2006                    SP Wiśniewo                     4:17,30                 14
  4. Walerzak Piotr 2006                          SP Szumowo                     4:21,78                 13
  5. Frąckiel Bartosz 2006                        SP5 Zambrów                    4:32,26                 12
  6. Majchrzak Piotr 2008                         SP5 Zambrów                    4:37,61                 11
  7. Świderski Aleksander 2006               SP Wiśniewo                     4:41,08                 10
  8. Wiśniewski Mateusz 2007                 SP Wiśniewo                     4:43,50                 9
  9. Mioduszewski Kacper 2006               SP5 Zambrów                    4:52,21                 8
  10. Chojnowski Norbert 2006                  SP5 Zambrów                    5:01,28                 7

4x60m

  1. SP3 Zambrów 37,83                                     34

(Sienicki Oliwier, Choromański Mateusz, Potęga Kamil, Sokołowski Oskar)

  1. SP Stary Laskowiec 40,75                                     30

(Gawkowski Tomasz, Saniewski Jakub, Gołaszewski Michał, Żelaźnicki Mateusz)

  1. SP Stare Zakrzewo 41,40                                     28

(Szabłowski Jakub, Zalewski Dawid, Dobkowski Adrian, Rogowski Konrad)

                                                                             skok w dal

  1. Kobielski Dawid 2006                             SP5 Zambrów                    3,93                       17
  2. Choromański Mateusz 2006                  SP3 Zambrów                    3,82                       15
  3. Glinkowski Seweryn 2006                      SP5 Zambrów                    3,78                       14
  4. Rogowski Konrad 2006                      SP Stare Zakrzewo          3,63                       13
  5. Śliwowski Krystian 2006                      SP Kołaki Kościelne         3,61                       12
  6. Ostrowski Dominik 2006                      SP Kołaki Kościelne         3,56                       11
  7. Tyborowski Michał 2008                      SP Stary Skarżyn               3,35                       10
  8. Szabłowski Jakub 2007                      SP Stare Zakrzewo          3,12                       9
  9. Saniewski Eryk 2008                      SP Stary Laskowiec          3,09                       8
  10. Bogucki Antoni 2007                      SP5 Zambrów                    3,08                       7
  11. Konopka Mateusz 2006                      SP Wiśniewo                     3,07                       6
  12. Leśniewski Patryk 2007                      SP Wiśniewo                     3,06                       5
  13. Sutkowski Adam 2008                      SP Kołaki Kościelne         3,05                       4
  14. Siedlecki Adam 2006                      SP Szczodruchy                3,01                       3
  15. Ciborowski Bartosz 2008                      SP Kołaki Kościelne         2,75                       2
  16. Dobkowski Adrian 2008                      SP Stare Zakrzewo          2,68                       1

skok wzwyż

  1. Śliwowski Patryk 2006                      SP4 Zambrów                    1,40                       17
  2. Gwardiak Jakub 2006                      SP Wiśniewo                     1,20                       15
  3. Dębek Maciej 2006                      SP Szumowo                     1,20                       14
  4. Jary Mieszko 2006                      SP3 Zambrów                    1,15                       13

kula 4kg

  1. Wdziękoński Patryk 2006                      SP4 Zambrów                    8,53                       17
  2. Kobielski Dawid 2006                      SP5 Zambrów                    7,69                       15
  3. Andrzejczyk Szymon 2006                      SP5 Zambrów                    7,63                       14
  4. Szewczyk Kacper 2006                      SP Szumowo                     7,19                       13
  5. Kobrzeniecki Klaudiusz 2006                      SP Osowiec                        7,08                       12
  6. Predko Hubert 2006                      SP4 Zambrów                    6,26                       11
  7. Siedlecki Adam 2006                      SP Szczodruchy                6,14                       10
  8. Gosk Paweł 2006                      SP Kołaki Kościelne         5,74                       9
  9. Zawistowski Marcin 2006                      SP Kołaki Kościelne         4,34                       8
  10. Składanowski Jakub 2008                      SP Osowiec                        4,05                       7
  11. Gołaszewski Mateusz 2008                      SP Kołaki Kościelne         3,85                       6

dysk 0,75kg

  1. Andrzejczyk Szymon 2006                      SP5 Zambrów                    23,78                     17
  2. Ostrowski Dominik 2006                      SP Kołaki Kościelne         19,94                     15
  3. Kobrzeniecki Klaudiusz 2008                      SP Osowiec                        19,14                     14
  4. Gosk Paweł 2006                      SP Kołaki Kościelne         18,25                     13
  5. Zawistowski Marcin 2006                      SP Kołaki Kościelne         15,24                     12
  6. Gołaszewski Mateusz 2008                      SP Kołaki Kościelne         15,01                     11

oszczep 500g

  1. Choromański Mateusz 2006                      SP3 Zambrów                    20,45                     17
  2. Leśniewski Patryk 2007                      SP Wiśniewo                     16,26                     15
  3. Wojtkowski Miłosz 2006                      SP Szumowo                     12,10                     14
  4. Zalewski Dawid 2006                      SP Stare Zakrzewo          9,20                       13
  5. Saniewski Eryk 2008                      SP Stary Laskowiec          6,15                       12

 

Organizatorem zwodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie.

Zawodnikom i sztafetom za zajęcie 1-3 miejsca w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych zostały wręczone medale. Lekkoatleci, którzy zajęli 1-5 miejsce w konkurencjach indywidualnych i sztafetach wywalczyli awans do Finału Grupy Zachodniej. Zawody odbędą się 21.05.2019 r. na Stadionie Miejskim w Łomży.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie składa podziękowania Dyrektorowi Klubu Sportowego „Olimpia” Zambrów Panu Zbigniewowi Stańczykowi za udostępnienie stadionu i sprzętu sportowego, nauczycielom wychowania fizycznego za sprawne przeprowadzenie zawodów oraz Starostwu Powiatowemu w Zambrowie za ufundowanie medali.