Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

eZdrowie
ASF
HIV1
Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia

Wczoraj (12 października) społeczność Zespołu Szkół nr 1 w Zambrowie uczciła Dzień Edukacji Narodowej. Była to okazja do życzeń, podziękowań oraz wyróżnień. Dla swych nauczycieli specjalną niespodziankę przygotowali również uczniowie. Ich godzinny występ rozbawił publiczność do łez i zakończył się owacją na stojąco.

Na obchodach Dnia Nauczyciela w Zespole Szkół nr 1 gościł Starosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak oraz Dziekan Dekanatu Zambrowskiego ks. prał. Jerzy Samsel. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich zgromadzonych. Następnie głos zabrali przybyli goście.

Spotkanie było również okazją do wyróżnień. Starosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak uhonorował z tej okazji nagrodami dwoje nauczycieli: Waldemara Kurpiewskiego oraz Dariusza Śledziewskiego. Następnie przyznano wyróżnienia wewnątrzszkolne, które wręczali Sławomir Baran oraz Ireneusz Rudnicki.

Zwieńczeniem obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół nr 1 w Zambrowie był występ przygotowany przez uczniów. W znakomitej adaptacji dali oni pokaz satyryczny nawiązujący do takich klasyków jak kabaret „Dudek” czy utwór „Kochać nie warto” Hemara.