Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

profil zaufany
eZdrowie
ASF
HIV1
Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia
×

Uwaga

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Ta strona używa plików cookies. Przebywając na tej stronie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies

Pokaż politykę prywatności

Wyświetl derektywę Parlamentu Europejskiego o prywatności i łączności elektronicznej

Wyświetl ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Nie została wyrażona zogda na przechowywanie plików cookies. Decyzja ta może zostać zmieniona w każdej chwili

W uroczystym zakończeniu Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce uczestniczył Starosta Zambrowski Pan Robert Maciej Rosiak. Starosta wręczył medale zawodnikom i sztafetom za zajęcie 1-3 miejsca w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych.

10 maja 2018 roku na Stadionie Miejskim w Zambrowie odbyły się Powiatowe Igrzyska  Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce W zawodach wzięło udział 173 uczniów (76  dziewcząt i 97 chłopców). Sędzią głównym zawodów był Zenon Mościcki. Lekkoatleci, którzy zajęli 1-5 miejsce w konkurencjach indywidualnych i sztafetach wywalczyli awans do Finału Grupy Zachodniej.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie składa podziękowanie Dyrektorowi Klubu Sportowego „Olimpia” Zambrów Panu Zbigniewowi Stańczykowi za  udostępnienie stadionu i sprzętu sportowego do rozegrania zawodów lekkoatletycznych, nauczycielom wychowania fizycznego za społeczne przeprowadzenie zawodów oraz Starostwu Powiatowemu w Zambrowie za ufundowanie medali dla zawodników.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Dziewczęta

1 MG1 Zambrów 290 pkt   (45)

2. SP 5 Zambrów 161 pkt   (39)

3. SP Kołaki Kościelne 154 pkt   (34)

4. SP Szumowo 139 pkt   (30)

5. SP 4 Zambrów 121 pkt   (27)

6. SP 3 Zambrów 82 pkt   (25)

7. G ZSO Zambrów 59 pkt   (24)

8. SP Osowiec 49 pkt   (23)

9. SP Wiśniewo 47 pkt  (22)

                                   10. SP Srebrna   42 pkt  (21)

                                   11. SP Poryte-Jabłoń   1 pkt  (20)

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Dziewczęta

100 m

1. Endzel Dagmara 2004 SP 3 Zambrów 13,44 17

2. Lubiejewska Justyna 2004 SP Wiśniewo 14,01 15

3. Gołaszewska Maja 2003 SP Kołaki Kościelne 14,37 14

4. Hryńko Zuzanna 2002 MG1 Zambrów 14,70 13

5. Stańczyk Julia 2004 SP 5 Zambrów 14,93 12

6. Ołdakowska Aleksandra 2003 SP Kołaki Kościelne 15,04 11

7. Gutowska Julia 2002 MG1 Zambrów 15,65 10

8. Strzeszewska Julia 2004 SP 5 Zambrów 15,81   9

9. Pęska Wiktoria 2003 G Zambrów 15,87   8

10.Parzych Paulina 2004 SP Osowiec 15,91   7

11.Bączyk Julia 2003 SP Szumowo 15,95   6

12.Brulińska Paulina 2002 SP Szumowo 15,99   5

13.Zakrzewska Karolina 2003 G Zambrów 16,00   4

14.Bagińska Patrycja 2003 SP Szumowo 16,03   3

   pk Murawska Katarzyna 2002 MG1 Zambrów 16,21

15.Pomazańska Amelia 2002 MG1 Zambrów 16,37   2

16.Grosfeld Alicja 2004 SP Poryte-Jabłoń 16,66   1

17.Mioduszewska Katarzyna 2002 MG1 Zambrów 16,78

18.Dębek Kinga 2003 SP Szumowo 17,79

300 m

1. Endzel Dagmara 2004 SP 3 Zambrów 46,50 17

2. Ołdakowska Aleksandra 2003 SP Kołaki Kościelne 53,20 15

3. Siedlecka Anna 2002 SP Szumowo 54,11 14

4. Bączyk Julia 2003 SP Szumowo 55,51 13

5. Bębek Kinga 2003 SP Szumowo 55,95 12

6. Bagińska Patrycja 2003 SP Szumowo 58,84 11

7. Murawska Katarzyna 2002 MG1 Zambrów         1:00,68 10

600 m

1. Dzwonkowska Karolina 2003 MG1 Zambrów 1:48,00 17

2. Mioduszewska Małgorzata2003 G Zambrów 1:58,20 15

3. Choińska Anna 2004 SP 5 Zambrów 1:59,65 14

4. Androsiuk Wiktoria 2003 G Zambrów 2:02,85 13

5. Laska Wiktoria 2004 SP 4 Zambrów 2:13,05 12

6. Felter Aleksandra 2004 SP Srebrna 3:18,11 11

1000 m

1. Kotowska Weronika 2004 SP Wiśniewo 3:30,44 17

2. Kobosko Natalia 2003 MG1 Zambrów 3:57,22 15

3. Jasionek Adrianna 2003 MG1 Zambrów 3:59,51 14

4. Baczewska Zuzanna 2002 MG1 Zambrów 4:11,19 13

   pk Godlewska Anna 2002 MG1 Zambrów 4:11,51

4×100 m

1. MG1 Zambrów 59,46   34

( Gontarska Nela 2003, Tymosiak Zuzanna 2003, Mieczkowska Aleksandra 2002,     Dzwonkowska Karolina 2003 )

2. SP 4 Zambrów         1:01,30   30

(Krajewska Gabriela 2004, Godlewska Aleksandra 2004, Grochowska Zuzanna 2004,

Miros Natalia 2004 )

3. SP 5 Zambrów         1:02,08   28

   (Choińska Anna 2004, Piotrowska Julia 2004, Strzeszewska Julia 2004,

   Stańczyk Julia 2004)

chód 3 km

1. Grochowska Zuzanna 2004 SP 4 Zambrów 21:05 17

2. Gromek Lena 2003 MG1 Zambrów 22:17 15

3. Kotowski Jessica 2004 SP 5 Zambrów 22:31 14

4. Kotowski Nicole 2004 SP 5 Zambrów 22:32 13

5. Zawadzka Aleksandra 2004 SP 5 Zambrów 23:25 12

6. Kotowski Karolina 2004 SP 5 Zambrów 23:26 11

80 m pł

1. Krajewska Gabriela 2004 SP 4 Zambrów 14,32 17

2. Mieczkowska Aleksandra 2002 MG1 Zambrów 14,40 15

3. Miros Natalia 2004 SP 4 Zambrów 16,30 14

4. Wilczyńska Kamila 2003 MG1 Zambrów 16,51 13

5. Tymosiak Zuzanna 2003 MG1 Zambrów 16,61 12

6. Siedlecka Anna 2002 SP Szumowo 16,95 11

7. Truchel Martyna 2002 SP Szumowo 17,36 10

200 m pł

1. Krajewska Gabriela 2004 SP 4 Zambrów 36,94 17

2. Gontarska Nela 2003 MG1 Zambrów 41,23 15

3. Walczuk Zuzanna 2004 SP Osowiec 41,31 14

w dal

1.  Mieczkowska Aleksandra 2002 MG1 Zambrów 4,19 17

2.  Czochańska Agata 2003 SP Kołaki Kościelne 4,11 15

3.  Stańczyk Julia 2004 SP 5 Zambrów 4,05 14

4.  Gołaszewska Maja 2003 SP Kołaki Kościelne 4,00 13

5.  Wojsz Izabela 2002 MG1 Zambrów 4,00 12

6.  Gontarska Nela 2003 MG1 Zambrów 3,96 11

7.  Bączyk Martyna 2003 G Zambrów 3,80 10

8.  Godlewska Aleksandra 2004 SP 4 Zambrów 3,70 9

9.  Brulińska Paulina 2002 SP Szumowo 3,65 8

10.Strzeszewska Julia 2004 SP 5 Zambrów 3,63 7

11.Zakrzewska Karolina 2003 G Zambrów 3,53 6

12.Jarząbek Alicja 2004 SP Srebrna 3,37 5

13.Wyszomierska Gabriela 2004 SP Srebrna 3,33 4

14.Pęska Wiktoria 2004 SP Srebrna 3,29 3

15.Brudkowska Natalia 2002 SP Szumowo 3,26 2

16.Brzóska Julia 2004 SP Srebrna 3,20 1

wzwyż

1. Tymosiak Zuzanna 2003 MG1 Zambrów 1,30 17

2. Walczuk Zuzanna 2004 SP Osowiec 1,25 15

3. Murawska Katarzyna 2002 MG1 Zambrów 1,10 14

kula 3 kg

1. Dębek Aleksandra 2002 SP Szumowo 7,95 17

2. Truchel Martyna 2002 SP Szumowo 7,81 15

3. Stańczuk Patrycja 2004 SP 3 Zambrów 7,78 14

4. Worosilak Aleksandra 2004 SP 5 Zambrów 7,68 13

5. Klimaszewska Karolina 2002 SP Kołaki Kościelne 7,61 12

6. Ambroziak Julia 2004 SP Srebrna 7,37 11

7. Wyszomierska Gabriela 2004 SP Srebrna 7,11 10

8. Piotrowska Julia 2004 SP 5 Zambrów 6,95 9

9. Mostowska Kamila 2002 SP Szumowo 6,73 8

10.Jałbrzykowska Emilia 2003 SP Kołaki Kościelne 6,69 7

11.Sokólska Kinga 2003 MG1 Zambrów 6,66 6

12.Mierzejewska Izabela 2004 SP 4 Zambrów 6,51 5

13.Szymczuk Eliza 2002 SP Szumowo 6,49 4

14.Uszyńska Zofia 2004 SP 5 Zambrów 6,31 3

15.Jemielita Monika 2004 SP Kołaki Kościelne 6,09 2

dysk 0,75 kg

1. Rybicka Wanesa 2004 SP 3 Zambrów 18,69 17

2. Lubiejewska Justyna 2004 SP Wiśniewo 18,66 15

3. Klimaszewska Karolina 2002 SP Kołaki Kościelne 16,73 14

4. Dmochowska Barbara 2002 SP Kołaki Kościelne 16,13 13

5. Jałbrzykowska Emilia 2003 SP Kołaki Kościelne 12,59 12

oszczep 500g

1. Rybicka Wanesa 2004 SP 3 Zambrów 25,52 17

2. Godlewska Anna 2002 MG1 Zambrów 16,66 15

3. Dmochowska Barbara 2002 SP Kołaki Kościelne 10,95 14

4. Parzych Paulina 2004 SP Osowiec   9,20 13

5. Niewińska Karolina 2003 SP Kołaki Kościelne   7,91 12

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Chłopcy

  1. MG1 Zambrów 301,5 pkt  (45)

  2. SP 4 Zambrów 175    pkt (39)

  3. SP 3 Zambrów 163    pkt (34)

  4. SP 5 Zambrów 139    pkt (30)

  5. SP Szumowo 134,5 pkt (27)

  6. SP Kołaki Kościelne 129    pkt (25)

  7. SP Osowiec   45    pkt (24)

  8. SWE i RP Zambrów   43    pkt  (23)

  9. GZSO Zambrów   38    pkt  (22)

10.SP Wiśniewo  26    pkt  (21)

11.SP Stary Skarżyn  24    pkt (20)

12.SP Srebrna  23    pkt (19)

13.SP Stary Laskowiec  11    pkt (18)

14.SP Poryte-Jabłoń    9    pkt (17)

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Chłopcy

100 m

1. Konopko Norbert 2002 SWEiRP Zambrów 12,36 17

2. Zubkowicz Jakub 2002 MG1 Zambrów 12,52 15

3. Komor Aleksander 2002 SP Szumowo 12,67 13,5

    Krajewski Bartosz 2002 MG1 Zambrów 12,67 13,5

5. Załuska Emil 2003 SP 4 Zambrów 12,76 12

6. Bączyk Paweł 2002 SP Szumowo 12,91 11

7. Olszewski Jakub 2004 SP 4 Zambrów 13,05 10

8. Modzelewski Kacper 2004 SP Poryte-Jabłoń 13,14   9

9. Krajewski Rafał 2003 MG1 Zambrów 13,26   8

10.Majchrzak Bartłomiej 2002 MG1 Zambrów 13,29   7

11.Dmochowski Amadeusz 2003 MG1 Zambrów 13,35   6

12.Kwiatkowski Rafał 2003 SP Kołaki Kościelne 13,59   5

13.Urbanek Damian 2002 SP Szumowo 13,62   4

14.Kulesza Jakub 2004 SP 5 Zambrów 13,66   3

15.Buczyński Dawid 2003 SP Kołaki Kościelne 13,88   2

16.Żabiński Damian 2002 SP Kołaki Kościelne 13,90   1

17.Mioduszewski Paweł2004SP Stary Skarżyn13,94

18.Sakowicz Gabriel 2003 SP Kołaki Kościelne 13,98

19.Nowak Sebastian 2002 SP Szumowo 14,00

20.Kołomyjski Jakub 2004 SP 5 Zambrów 14,25

21.Lutostański Karol 2004 SP Kołaki Kościelne 14,52

22.Jastrzębski Mateusz 2004 SP Osowiec 14,96

23.Gawkowski Dominik 2004 SP Stary Laskowiec 15,34

24.Powojski Kacper 2004 SP Stary Laskowiec 15,73

25.Łuba Przemysław 2004 SP Kołaki Kościelne 15,94

26.Święcki Patryk 2004 SP Osowiec 16,48

27.Gawkowski Ernest 2004 SP Stary Skarżyn 17,03

28.Wiśniewski Paweł 2004 SP Stary Skarżyn 17,48

300 m

   pk Zieliński Michał 2001 SWEiRP Zambrów 41,63

1. Załuska Emil 2003 SP 4 Zambrów 42,00 17

2. Olszewski Bartosz 2002 SP Szumowo 42,25 15

3. Bauer Karol 2003 SP Szumowo 42,47 14

4. Danilewski Bartosz 2002 MG1 Zambrów 42,61 13

5. Grodzki Jan 2002 SWEiRP Zambrów 43,20 12

6. Zalewski Robert 2002 SP Kołaki Kościelne 43,54 11

7. Kowalewski Mateusz 2002 MG1 Zambrów 44,30 10

8. Mioduszewski Tomasz 2004 SP Stary Laskowiec 44,59   9

9. Olszewski Marcin 2004 SP 3 Zambrów 44,69   8

10.Buczyński Dawid 2003 SP Kołaki Kościelne 45,38   7

11.Kaczyński Eryk 2004 SP 4 Zambrów 45,60   6

12.Lutostański Karol 2004 SP Kołaki Kościelne 46,71   5

13.Kwiatkowski Rafał 2003 SP Kołaki Kościelne 47,22   4

14.Kulesza Jakub 2004 SP 5 Zambrów 47,44   3

15.Sakowicz Gabriel 2003 SP Kołaki Kościelne 49,15   2

16.Gawkowski Dominik 2004 SP Stary Laskowiec 52,07   1

600 m

1. Głębocki Dawid 2002 MG1 Zambrów 1:36,39 17

2. Reluga Adam 2003 G Zambrów 1:40,28 15

   pk Przekwas Dawid 2002 MG1 Zambrów 1:42,20

   pk Synytsia Jewhen 2003 MG1 Zambrów 1:42,51

3. Czartoszewski Patryk 2004 SP 4 Zambrów 1:43,18 14

4. Bajarzyński Łukasz 2003 SP 4 Zambrów 1:44,98 13

5. Gwardiak Jakub 2003 SP Szumowo 1:47,01 12

6. Kruszewski Hubert 2003 SP Kołaki Kościelne 1:48,28 11

7. Arasim Kacper 2003 G Zambrów 1:50,34 10

8. Ostasiewicz Szymon 2004 SP 4 Zambrów 1:50,73   9

9. Bernadziuk Mikołaj 2004 SP 3 Zambrów 1:53,64   8

10.Rybak Dawid 2003 MG1 Zambrów 1:54,78   7

11.Konarzewski Jakub 2003 SP Kołaki Kościelne 2:08,88   6

12.Kurak Michał 2004 SP Srebrna 2:11,91   5

13.Gosk Mateusz 2003 SP Kołaki Kościelne 2:24,56   4

1000 m

1. Zaorski Paweł 2002 MG1 Zambrów 3:10,80 17

2. Plona Marcel 2004 SP 4 Zambrów 3:16,90 15

3. Ołdakowski Bartłomiej 2004 SP Wiśniewo 3:33,69 14

4. Jastrzębski Marcin 2002 G Zambrów 3:38,58 13

5. Wiśniewski Marcin 2004 SP Wiśniewo 3:42,52 12

6. Zawistowski Maciej 2002 SP Kołaki Kościelne 3:50,69 11

7. Śledziewski Bartosz 2004 SP 4 Zambrów 3:51,43 10

8. Klimaszewski Karol 2003 SP Kołaki Kościelne 4:02,33   9

2000 m

1. Kołakowski Marek 2003 MG1 Zambrów 7:12,24 17

    pk Niewiadomski Kacper 2003 MG1 Zambrów 8:05,64

4×100 m

1. MG1 Zambrów 50,86 34

  ( Przekwas Dawid 2002, Zubkowicz Jakub 2002, Majchrzak Bartłomiej 2002,

   Zaorski Paweł 2002 )

2. SP 4 Zambrów 54,76 30

   ( Plona Marcel 2004, Rogaczewski Jakub 2004, Bojarzyński Łukasz 2004,

    Czartoszewski Patryk 2004 )

3. SP 3 Zambrów 56,28 28

  ( Potęga Kacper 2004, Olszewski Marcin 2004, Bernadziuk Mikołaj 2004,

   Jary Oliwier 2004 )

4. SP Kołaki Kościelne 57,46 26

  ( Buczyński Dawid 2003, Żabiński Damian 2002, Kruszewski Hubert 2003,

   Sakowicz Gabriel 2003 )

110 m pł

1. Rogaczewski Jakub 2004 SP 4 Zambrów 20,91 17

2. Olszewski Bartosz 2002 SP Szumowo 21,02 15

3. Laszczkowski Dominik 2004 SP 3 Zambrów 21,84 14

4. Jary Oliwier 2004 SP 3 Zambrów 22,42 13

5. Potęga Kacper 2004 SP 3 Zambrów 22,66 12

6. Koliński Michał 2004 SP 3 Zambrów 23,20 11

200 m pł

1. Świerdzewski Jakub 2002 SWEiRP Zambrów 32,81 17

2. Synytsia Jewhen 2003 MG1 Zambrów 35,70 15

3. Laszczkowski Dominik 2004 SP 3 Zambrów 36,17 14

4. Mioduszewski Paweł 2004 SP Stary Skarżyn 36,40 13

5. Potęga Kacper 2004 SP 3 Zambrów 36,62 12

6. Krajewski Daniel 2004 SP Osowiec 37,93 11

w dal

1. Komor Aleksander 2002 SP Szumowo 5,15 17

2. Przekwas Dawid 2002 MG1 Zambrów 5,10 15

3. Krajewski Bartosz 2002 MG1 Zambrów 5,04 14

4. Komarowski Mateusz 2003 MG1 Zambrów 4,99 13

5. Bączyk Paweł 2002 SP Szumowo 4,72 12

6. Zaleski Robert 2002 SP Kołaki Kościelne 4,63 11

7. Kołomyjski Jakub 2004 SP 5 Zambrów 4,30 10

8. Nowak Sebastian 2002 SP Szumowo 4,01   9

9. Jastrzębski Arkadiusz 2004 SP Srebrna 3,80   8

10.Święcki Patryk 2004 SP Osowiec 3,61   7

11.Gawrychowski Ernest 2004 SP Stary Skarżyn 3,37   6

12.Wiśniewski Paweł 2004 SP Stary Skarżyn 3,04   5

wzwyż

1. Jary Oliwier 2004 SP 3 Zambrów 1,65 17

2. Najda Igor 2004 SP 3 Zambrów 1,45 15

3. Krajewski Daniel 2004 SP Osowiec 1,45 14

4. Jastrzębski Mateusz 2004 SP Osowiec 1,40 13

5. Łukasiewicz Hubert 2004 SP 5 Zambrów 1,40 12

6. Bielski Kacper 2004 SP 5 Zambrów 1,15 11

kula 5 kg

1. Turemka Mateusz 2002 MG1 Zambrów           11,07 17

2. Niewiński Jakub 2002 SP Kołaki Kościelne 9,42 15

3. Kaliński Dominik 2003 MG1 Zambrów 8,04 14

4. Olszewski Kacper 2004 SP 4 Zambrów 7,77 13

5. Urbanek Damian 2002 SP Szumowo 7,59 12

6. Skawski Jakub 2004 SP 3 Zambrów 7,53 11

7. Urbanik Mateusz 2004 SP Srebrna 7,11 10

8. Strękowski Szymon 2004 SP 4 Zambrów 7,05   9

9. Gontarski Przemysław 2004 SP 5 Zambrów 6,95   8

10.Brzozowski Łukasz 2004 SP 5 Zambrów 6,78   7

11.Rutkowski Tomasz 2004 SP 5 Zambrów 6,11   6

dysk 1 kg

1. Kosakowski Kamil 2002 MG1 Zambrów 26,66 17

2. Łukasiewicz Hubert 2004 SP 5 Zambrów 21,15 15

3. Lisicki Wiktor 2004 SP 5 Zambrów 18,07 14

4. Brzozowski Łukasz 2004 SP 5 Zambrów 18,07 13

5. Saniewski Hubert 2004 SP 5 Zambrów 17,17 12

oszczep 600 g

1. Turemka Mateusz 2002 MG1 Zambrów 30,71 17

2. Niewiadomski Kacper 2003 MG1 Zambrów 30,50 15

3. Konopko Norbert 2002 SWEiRP Zambrów 30,45 14

4. Lisicki Wiktor 2004 SP 5 Zambrów 17,33 13

5. Zawadzki Marcin 2004 SP 5 Zambrów 17,00 12