Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia

13 maja 2017 roku na Stadionie Miejskim w Zambrowie odbyły się Igrzyska Powiatowe w lekkiej atletyce. W zawodach startowało 179 uczniów (82 dziewczęta i 97 chłopców). Sędzią głównym zawodów był Zenon Mościcki.

Wyniki drużynowe dziewcząt                               Wyniki drużynowe chłopców

  1. SP4 Zambrów            131 pkt.     (45)                 1. SP4 Zambrów             131pkt.     (45)
  2. SP3 Zambrów             94 pkt.     (39)                 2. SP3 Zambrów             120 pkt.   (39)
  3. SP Stare Zakrzewo      62 pkt.     (34)                 3. SP5 Zambrów             118 pkt.   (34)
  4. SP Wiśniewo               58 pkt.     (30)                 4. SP Stare Zakrzewo        43 pkt.    (30)
  5. SP Osowiec                 41 pkt.     (27)                 5. SP Osowiec                   34 pkt.    (27)
  6. SP5 Zambrów             40 pkt.     (25)                 6. SP Wiśniewo                 22 pkt.   (25)
  7. SP Srebrna                    9 pkt.     (24)                 7. SP Rutki – Kossaki       13 pkt.   (24)
  8. SP Kołaki Kościelne     7 pkt.     (23)                 8. SP Srebrna                    11 pkt.    (23)
  9. SP Rutki – Kossaki       3 pkt.     (22)                 9. SP Kołaki Kościelne     10 pkt.   (22)
  10. SP Stary Skarżyn          2 pkt.   (21)
  11. SP Stary Laskowiec      0 pkt.   (20)

WYNIKI INDYWIDUALNE

Dziewczęta

60m

  1.         Endzel Joanna                           2004         SP3 Zambrów                 8,81          9
  2. Łada Natalia                             2005         SP Wiśniewo                   8,92          7
  3.         Krokhmalova Alona                 2005         SP4 Zambrów                 8,98          6
  4.         Łuniewska Laura                      2004         SP4 Zambrów                 9,02          5
  5.         Stańczyk Julia                           2004         SP5 Zambrów                 9,22          4
  6.         Krzak Natalia                            2004         SP4 Zambrów                 9,26          3
  7.         Piotrowska Julia                        2004         SP5 Zambrów                 9,33          2
  8.         Grzymała Marta                        2005         SP Stare Zakrzewo          9,52          1
  9.         Felter Aleksandra                     2004         SP Srebrna                       9,59
  10.       Mostowska Weronika               2005         SP3 Zambrów                 9,68

11-12.  Kulesza Maria                          2006         SP4 Zambrów                 9,78

Puchalska Aleksandra                          2004         SP3 Zambrów                 9,78

  1.       Jastrzębska Amelia                   2005         SP5 Zambrów                 9,80

14-15.  Kotowska Natalia                     2005         SP Kołaki Kościelne       9,88

Brzóska Julia                                        2004         SP Srebrna                       9,88

  1. Bałazy Milena                          2005         SP Stare Zakrzewo          9,93
  2.       Stańczyk Emilia                       2005         SP5 Zambrów                 9,96
  3.       Jarząbek Alicja                         2004         SP Srebrna                       10,22
  4.       Ciborowska Aleksandra           2006         SP Kołaki Kościelne       10,35
  5.       Godlewska Anna                      2005         SP Osowiec                     10,42
  6.       Jastrzębska Kamila                   2006         SP Stare Zakrzewo          10,45
  7.       Jałbrzykowska Julia                  2005         SP Kołaki Kościelne       10,54
  8.       Ogonowska Angelika               2005         SP Stare Zakrzewo          10,59
  9.       Grzymała Maja                         2006         SP Stare Zakrzewo          10,60
  10.       Mieczkowska Amelia               2006         SP Stare Zakrzewo          11,04
  11.       Tyborowska Wiktoria               2006         SP Kołaki Kościelne       12,34

200m

  1.         Krzak Natalia                            2004         SP4 Zambrów                 30,86        9
  2.         Krokhmalova Alona                 2005         SP4 Zambrów                 30,90        7
  3.         Lubiejewska Justyna                2004         SP Wiśniewo                   30,96        6
  4.         Endzel Joanna                           2004         SP3 Zambrów                 31,25        5
  5.         Łuniewska Laura                      2004         SP4 Zambrów                 31,28        4
  6. Grzymała Marta                        2005         SP Stare Zakrzewo          33,15        3
  7.         Ambroziak Weronika               2005         SP Srebrna                      33,31        2
  8. Kolasa Julia                               2005         SP5 Zambrów                 33,96        1
  9. Mostowska Weronika               2005         SP3 Zambrów                 34,35
  10.       Bańkowska Wiktoria                2005         SP Osowiec                     35,13
  11. Modzelewska Paulina               2005         SP3 Zambrów                 35,71
  12. Jastrzębska Amelia                   2005         SP5 Zambrów                 36,63
  13.       Grzymała Maja                         2005         SP Stare Zakrzewo          37,05
  14.       Felter Aleksandra                     2004         SP Srebrna                       37,34
  15. Ambroziak Julia                        2004         SP Srebrna                       37,87
  16.       Dębek Anna                              2005         SP Srebrna                       38,15
  17.       Mieczkowska Amelia               2006         SP Stare Zakrzewo          39,18
  18. Konopka Wiktoria                    2005         SP Srebrna                       39,76
  19.       Jastrzębska Kamila                   2006         SP Stare Zakrzewo          40,06
  20.       Felter Klaudia                           2005         SP Srebrna                       40,48

600m

  1.         Łada Gabriela                           2004         SP Wiśniewo                   1:58,50     9
  2.         Kotowska Weronika                 2004         SP Wiśniewo                   1:58,96     7
  3. Bodzianowska Natalia              2005         SP4 Zambrów                 2:02,35     6
  4. Zysik Wiktoria                          2004         SP3 Zambrów                 2:04,55     5
  5. Wądołowska Maja                    2006         SP4 Zambrów                 2:05,16     4
  6. Łuniewska Gabriela                  2004         SP Rutki - Kossaki          2:07,72     3
  7. Lubiejewska Anna                    2005         SP Wiśniewo                   2:11,10     2
  8.         Olszewska Aleksandra             2005         SP4 Zambrów                 2:13,32     1
  9.         Banach Olga                             2004         SP Rutki – Kossaki         2:16,21
  10.       Wyszomierska Gabriela           2004         SP Srebrna                       2:17,10
  11. Piwowarska Maja                     2006         SP5 Zambrów                 2:17,90
  12. Kalinowska Kinga                    2004         SP Rutki – Kossaki         2:20,03
  13.       Stańczyk Oliwia                       2006         SP5 Zambrów                 2:20,29
  14.       Wiśniewska Ewelina                2006         SP Rutki – Kossaki         2:25,71
  15. Rakowska Zofia                       2004         SP Rutki – Kossaki         2:26,52

4x60m

  1.         SP4 Zambrów                 35,40                 18

(Krajewska Gabriela 2004, Łuniewska Laura 2004, Miros Natalia 2004,   Bodzianowska            Natalia 2005)

  1.         SP Wiśniewo                   35,40                 14

(Lubiejewska Justyna 2004, Kotowska Weronika 2004, Łada Natalia 2005,              Łada           Gabriela 2004)

  1.         SP3 Zambrów                 37,51                 12

(Endzel Joanna 2004, Zysik Wiktoria 2004, Potęga Weronika 2005, Bielicka Natalia      2004)

  1.         SP5 Zambrów                 37,69                 10

(Zawistowska Julia 2005, Jastrzębska Amelia 2005, Piotrowska Julia 2005, Stańczyk     Julia 2005)

  1. SP Stare Zakrzewo         38,96                 8

(Strzeszewska Karolina 2005, Mieczkowska Natalia 2005, Bałazy Milena 2005,       Grzymała Marta 2005)

  1. SP Osowiec                     40,80                 6

(Gosiewska Anna 2006, Kozikowska Julia 2006, Walczuk Zuzanna 2004, Bańkowska    Wiktoria 2005)

  1.         SP Kołaki Kościelne       42,43                 4

(Jałbrzykowska Julia 2005, Kotowska Natalia 2005, Ciborowska Aleksandra 2006, Modzelewska Magdalena 2006)

Sztafety SP4 Zambrów i SP Wiśniewo uzyskały czas 35,40. O miejscu decydował dodatkowy bieg.

chód 3 km

  1. Grochowska Zuzanna               2004         SP4 Zambrów                 21:37,59   9
  2.         Grabowska Aleksandra            2005         SP4 Zambrów                 22:30,67   7
  3. Konopko Aleksandra                2005         SP3 Zambrów                 22:50,21   6
  4. Cierpisz Dorota                        2005         SP3 Zambrów                 24:00,07   5

80m pł

  1.         Krajewska Gabriela                  2004         SP4 Zambrów                 15,15        9
  2.         Miros Natalia                            2004         SP4 Zambrów                 16,65        7
  3.         Bielicka Natalia                        2004         SP3 Zambrów                 17,15        6
  4. Jastrzębska Zuzanna                 2005         SP Stare Zakrzewo          17,48        5
  5.         Potęga Weronika                      2005         SP3 Zambrów                 17,58        4
  6. Zawistowska Julia                    2005         SP5 Zambrów                 17,66        3
  7.         Nowacka Camille                      2005         SP3 Zambrów                 18,78        2
  8.         Kozikowska Julia                      2006         SP Osowiec                     19,47        1

200m pł

  1.         Krajewska Gabriela                  2004         SP4 Zambrów                 36,52        9
  2. Walczuk Zuzanna                     2004         SP Osowiec                     38,79        7
  3.         Miros Natalia                            2004         SP4 Zambrów                 40,48        6
  4. Stańczuk Patrycja                     2004         SP3 Zambrów                 43,09        5
  5.         Strzeszewska Karolina              2005         SP Stare Zakrzewo          44,87        4

skok w dal

  1.         Bańkowska Wiktoria                2005         SP Osowiec                     4,03          9
  2. Łada Natalia                             2005         SP Wiśniewo                   4,01          7
  3. Kolasa Julia                               2005         SP5 Zambrów                 3,93          6
  4.         Stańczyk Julia                           2004         SP5 Zambrów                 3,80          5
  5.         Piotrowska Julia                       2004         SP5 Zambrów                 3,68          4
  6. Bielicka Natalia                        2004         SP3 Zambrów                 3,53          3
  7.         Tur Julia                                    2005         SP3 Zambrów                 3,31          2
  8.         Kotowska Natalia                     2005         SP Kołaki Kościelne       3,28          1
  9.         Godlewska Anna                      2005         SP Osowiec                     3,17
  10. Modzelewska Zuzanna             2004         SP3 Zambrów                 3,08
  11.       Nowacka Camille                      2005         SP3 Zambrów                 3,04
  12.       Brzóska Julia                             2004         SP Srebrna                       3,04
  13.       Jarząbek Alicja                         2004         SP Srebrna                       2,97
  14. Ogonowska Angelika               2005         SP Stare Zakrzewo          2,96
  15. Gosiewska Anna                       2006         SP Osowiec                     2,75
  16.       Ciborowska Aleksandra           2006         SP Kołaki Kościelne       2,62
  17. Tyborowska Wiktoria               2006         SP Kołaki Kościelne       2,28

skok wzwyż

  1.         Walczuk Zuzanna                     2004         SP Osowiec                     1,25          9
  2. Tur Julia                                    2004         SP3 Zambrów                 1,20          7
  3. Pęska Julia                                2005         SP Wiśniewo                   1,15          6
  4. Kozikowska Julia                      2006         SP Osowiec                     1,10          5
  5. Gosiewska Anna                       2006         SP Osowiec                     1,10          4

kula 2kg

  1.         Mierzejewska Iza                     2004         SP4 Zambrów                 8,91          9
  2. Ambroziak Julia                        2004         SP Srebrna                      8,41          7
  3. Stańczuk Patrycja                     2004         SP3 Zambrów                 8,19          6
  4. Kalinowska Aleksandra            2004         SP4 Zambrów                 7,50          5
  5.         Godlewska Aleksandra             2004         SP4 Zambrów                 7,45          4
  6.         Jabłońska Nina                         2004         SP4 Zambrów                 7,35          3
  7.         Jemielita Monika                      2004         SP Kołaki Kościelne       7,29          2
  8.         Chełska Zuzanna                      2005         SP3 Zambrów                 7,11          1
  9.         Kurowska Oliwia                      2005         SP3 Zambrów                 6,52
  10. Wyszomierska Gabriela            2004         SP Srebrna                       6,44
  11. Mieczkowska Zuzanna             2006         SP Stare Zakrzewo          5,16
  12.       Modzelewska Magdalena         2006         SP Kołaki Kościelne       4,88

dysk 0,6kg

  1.         Mieczkowska Natalia               2005         SP Stare Zakrzewo          19,60        9
  2. Rybicka Wanesa                       2004         SP3 Zambrów                 18,99        7
  3. Ogonowska Kamila                  2004         SP Stare Zakrzewo          16,00        6
  4.         Bałazy Milena                           2005         SP Stare Zakrzewo          15,81        5
  5.         Strzeszewska Karolina              2005         SP Stare Zakrzewo          15,21        4

oszczep 400g

  1.         Rybicka Wanesa                       2004         SP3 Zambrów                 20,75        9
  2.         Jastrzębska Zuzanna                 2005         SP Stare Zakrzewo          15,07        7
  3.         Ogonowska Kamila                  2004         SP Stare Zakrzewo          13,75        6
  4.         Witkowska Zuzanna                 2005         SP5 Zambrów                 12,90        5
  5.         Mieczkowska Natalia               2005         SP Stare Zakrzewo          12,25        4

-           Jarnutowska Julia                     2005         SP5 Zambrów                 nm

Chłopcy

60m

  1.         Pisański Mateusz                      2004         SP5 Zambrów                 8,34          9
  2. Pisański Marcin                        2004         SP5 Zambrów                 8,38          7
  3.         Łada Hubert                              2004         SP5 Zambrów                 8,39          6
  4.         Kalinowski Kacper                   2004         SP Stare Zakrzewo          8,41          5
  5. Michalak Aron                         2004         SP4 Zambrów                 8,59          4
  6.         Szeligowski Marcin                  2005         SP Wiśniewo                   9,12          3
  7.         Jastrzębski Mateusz                  2004         SP Osowiec                     9,18          2
  8.         Kulesza Jakub                           2004         SP5 Zambrów                 9,18          1
  9. Dąbrowski Patryk                     2005         SP4 Zambrów                 9,31
  10. Zaniewski Karol                       2005         SP Stare Zakrzewo          9,34
  11. Modzelewski Hubert                2005         SP Rutki – Kossaki         9,40
  12.       Ołdakowski Łukasz                  2004         SP Kołaki Kościelne       9,41
  13. Perkowski Jakub                       2006         SP Rutki – Kossaki         9,55
  14. Łada Łukasz                             2005         SP Kołaki Kościelne       9,63

15-16. Grabowski Kacper                    2007         SP Kołaki Kościelne       9,70

Łuba Przemysław                                 2004         SP Kołaki Kościelne       9,70

  1.       Rogowski Krystian                   2005         SP Stare Zakrzewo          10,19
  2. Powojski Kacper                      2004         SP Stary Laskowiec        10,22
  3.       Zawistowski Marcin                 2006         SP Kołaki Kościelne       11,43
  4.       Gosk Mikołaj                            2006         SP Stary Skarżyn            11,94

200m

  1.         Pisański Mateusz                      2004         SP5 Zambrów                 29,07        9
  2. Pisański Marcin                        2004         SP5 Zambrów                 29,55        7
  3. Łada Hubert                              2004         SP5 Zambrów                 29,65        6
  4.         Michalak Aron                         2004         SP4 Zambrów                 29,71        5
  5.         Kulesza Jakub                           2004         SP5 Zambrów                 30,21        4

pk   Kulesza Mateusz                      2005         SP3 Zambrów                 30,62

  1.         Dąbrowski Patryk                     2005         SP4 Zambrów                 31,65        3
  2. Kalinowski Kacper                   2004         SP Stare Zakrzewo          33,57        2
  3. Zasada Bartosz                         2004         SP Osowiec                     34,00        1
  4.         Śledziewski Bartosz                 2004         SP4 Zambrów                 34,31

pk        Wnorowski Krzysztof              2005         SP3 Zambrów                 34,89

  1.       Powojski Kacper                      2004         SP Stary Laskowiec        36,53
  2. Rogowski Krystian                   2005         SP Stare Zakrzewo          36,95
  3.       Zawistowski Piotr                     2004         SP Kołaki Kościelne       38,86
  4.       Wysocki Dawid                        2005         SP Srebrna                       38,92
  5. Święcki Patryk                         2004         SP Osowiec                     39,15

600m

  1.         Czartoszewski Patryk               2004         SP4 Zambrów                 1:48,68     9
  2. Zienkiewicz Kacper                  2004         SP5 Zambrów                 1:54,65     7
  3. Ostasiewicz Szymon                2004         SP4 Zambrów                 1:59,64     6
  4.         Kościesza Kacper                     2004         SP4 Zambrów                 2:01,04     5
  5.         Ołdakowski Jakub                    2006         SP4 Zambrów                 2:01,97     4
  6.         Wiśniewski Marcin                  2004         SP Wiśniewo                   2:02,05     3
  7. Mioduszewski Paweł                2004         SP Stary Skarżyn            2:03,25     2
  8.         Kurak Michał                            2004         SP Srebrna                       2:07,71     1
  9. Żukowski Sebastian                  2006         SP Rutki – Kossaki         2:13,18

pk   Brzóska Patryk                         2005         SP Srebrna                       2:14,65

  1.       Ołdakowski Bartłomiej            2004         SP Wiśniewo                   2:15,12
  2. Potęga Kamil                            2006         SP3 Zambrów                 2:16,25
  3. Załuska Kacper                         2006         SP Osowiec                     2:17,60
  4. Alboszta Jakub                         2005         SP Srebrna                       2:21,70
  5. Sokołowski Oskar                    2006         SP3 Zambrów                 2:26,74

1000m

  1.         Plona Marcel                             2004         SP4 Zambrów                 3:15,09     9
  2. Romanowski Bartosz                2004         SP4 Zambrów                 3:35,49     7
  3. Leśniewski Albert                    2004         SP3 Zambrów                 3:53,53     6
  4.         Murawski Adam                       2005         SP Stare Zakrzewo          4:00,80     5
  5. Rakulski Kewin                        2004         SP3 Zambrów                 4:09,56     4
  6.         Nagórka Szymon                      2004         SP4 Zambrów                 4:14,67     3

4x60m

  1. SP4 Zambrów                          32,15              18

(Plona Marcel 2004, Czartoszewski Patryk 2004, Michalak Aron 2004, Dąbrowski Sebastian 2004)

  1. SP5 Zambrów                          34,78             14

(Kulesza Jakub 2004, Pisański Marcin 2004, Pisański Mateusz 2004, Łada Hubert   2004)

  1. SP3 Zambrów                          34,97             12

(Kulesza Mateusz 2005, Zaręba Mikołaj 2004, Duchnowski Sebastian 2005, Jary     Oliwier 2004)

  1. SP Wiśniewo                            36,37             10

(Świderski Piotr 2004, Wiśniewski Marcin 2004, Ołdakowski Bartłomiej 2004,        Szeligowski Marcin 2006)

  1. SP Stare Zakrzewo                   36,71             8

(Kijek Mateusz 2004, Rogowski Krystian 2005, Zaniewski Karol 2005, Kalinowski        Kacper 2004)

  1.         SP Osowiec                              38,15             6

(Jastrzębski Mateusz 2004, Jaworowski Piotr 2006, Zasada Bartosz 2004, Święcki   Patryk 2004)

  1. SP Kołaki Kościelne                 39,47            4

(Ołdakowski Łukasz 2004, Ostrowski Dominik 2005, Łada Łukasz 2005, Grabowski      Kacper 2007)

chód 3km

  1.         Kulesza Mateusz                      2005         SP3 Zambrów                 20:51,90   9
  2. Wnorowski Krzysztof              2005         SP3 Zambrów                 21:36,97   7
  3. Woroszyło Szymon                  2004         SP4 Zambrów                 21:54,12   6
  4. Tymiński Marcin                      2004         SP4 Zambrów                 22:28,40   5
  5. Mielnicki Jakub                        2004         SP4 Zambrów                 22:53,50   4
  6. Sołowiński Piotr                       2005         SP3 Zambrów                 22:56,80   3

100m pł

  1.         Dąbrowski Sebastian                2004         SP4 Zambrów                 18,46        9
  2. Dmochowski Sebastian            2005         SP3 Zambrów                 19,82        7
  3. Jary Oliwier                              2004         SP3 Zambrów                 20,80        6
  4. Potęga Kacper                          2004         SP3 Zambrów                 21,50        5
  5. Rogaczewski Jakub                  2004         SP4 Zambrów                 21,61        4
  6. Laszczkowski Dominik            2004         SP3 Zambrów                 22,03        3
  7. Koliński Michał                        2004         SP3 Zambrów                 23,00        2
  8. Bogucki Jan                              2005         SP5 Zambrów                 23,95        1
  9. Święcki Patryk                         2004         SP Osowiec                     24,39

200m pł

  1. Dąbrowski Sebastian                2004         SP4 Zambrów                 33,85        9

pk        Jary Oliwier                              2004         SP3 Zambrów                 36,67

  1. Dmochowski Sebastian            2005         SP3 Zambrów                 37,73        7
  2.         Rogaczewski Jakub                  2004         SP4 Zambrów                 39,29        6
  3.         Potęga Kacper                          2004         SP 3 Zambrów                39,58        5
  4. Kijek Mateusz                          2004         SP Stare Zakrzewo          39,90        4
  5. Laszczkowski Dominik            2004         SP3 Zambrów                 40,80        3
  6. Krajewski Daniel                      2004         SP Osowiec                     42,56        2
  7. Jaworowski Piotr                      2006         SP Osowiec                     44,34        1
  8. Koliński Michał                        2004         SP3 Zambrów                 44,41

skok w dal

  1.         Kijek Mateusz                          2004         SP Stare Zakrzewo          3,93          9
  2. Modzelewski Hubert                2005         SP Rutki – Kossaki         3,85          7
  3.         Targoński Błażej                       2006         SP Rutki – Kossaki         3,84          6
  4. Zaniewski Karol                       2005         SP Stare Zakrzewo          3,68          5

pk   Wnorowski Krzysztof              2005         SP 3 Zambrów                3,62

  1. Ostrowski Dominik                  2005         SP Kołaki Kościelne       3,57          4
  2. Dmochowski Paweł                  2006         SP Osowiec                     3,40          3
  3.         Jaworowski Piotr                      2006         SP Osowiec                     3,35          2
  4. Brzóska Patryk                         2005         SP Srebrna                       3,31          1
  5. Łuba Przemysław                     2004         SP Kołaki Kościelne       3,19
  6. Łada Łukasz                             2005         SP Kołaki Kościelne       3,13
  7. Śliwowski Krystian                  2006         SP Kołaki Kościelne       2,95
  8.       Zawistowski Piotr                     2004         SP Kołaki Kościelne       2,88
  9. Kołakowski Maciej                   2004         SP Kołaki Kościelne       2,80
  10. Gosk Mikołaj                            2006         SP Stary Skarżyn            2,64
  11. Zawistowski Marcin                 2006         SP Kołaki Kościelne       2,55
  12. Perkowski Jakub                       2006         SP Rutki – Kossaki         2,54
  13. Ołdakowski Kacper                  2005         SP Kołaki Kościelne       2,53

-           Grabowski Kacper                    2007         SP Kołaki Kościelne       nm

skok wzwyż

  1.         Jary Oliwier                              2004         SP3 Zambrów                 1,45          9
  2. Krajewski Daniel                      2004         SP Osowiec                     1,30          7
  3. Świderski Piotr                         2004         SP Wiśniewo                   1,25          6
  4. Jastrzębski Mateusz                  2004         SP Osowiec                     1,20          5
  5. Zasada Bartosz                         2004         SP Osowiec                     1,20          4
  6. Łukaszewicz Hubert                 2004         SP5 Zambrów                 1,15          3
  7. Gabrysch Dawid                       2004         SP5 Zambrów                 1,10          2
  8. Dmochowski Paweł                  2006         SP Osowiec                     1,10          1

kula 4kg

  1.         Urbanik Mateusz                      2004         SP Srebrna                      8,14          9
  2. Modzelewski Hubert                2004         SP4 Zambrów                 8,08          7
  3. Strenkowski Szymon                2004         SP4 Zambrów                 7,18          6
  4. Olszewski Kacper                     2004         SP4 Zambrów                 7,10          5
  5. Kowalczyk Jakub                     2004         SP3 Zambrów                 7,06          4
  6. Gontarski Przemysław              2004         SP5 Zambrów                 6,87          3
  7. Ołdakowski Łukasz                  2004         SP Kołaki Kościelne       6,81          2
  8. Boguszewski Alan                    2004         SP3 Zambrów                 6,35          1
  9. Rutkowski Tomasz                   2004         SP5 Zambrów                 5,88
  10. Krajewski Maciej                      2005         SP Stare Zakrzewo          5,62
  11. Wysocki Dawid                        2005         SP Srebrna                       5,50
  12.       Małkowski Adam                     2004         SP5 Zambrów                 5,38
  13. Kobrzeniecki Klaudiusz           2006         SP Osowiec                     4,76
  14. Gosk Paweł                               2006         SP Kołaki Kościelne       4,66
  15.       Jastrzębski Damian                   2005         SP Stare Zakrzewo          4,48
  16. Pyżewski Wiktor                      2006         SP Osowiec                     4,18
  17.       Sierzputowski Kacper              2004         SP5 Zambrów                 4,13
  18. Krasowski Jakub                       2006         SP Osowiec                     3,79

dysk 0,75kg

  1.         Gabrysch Dawid                       2004         SP5 Zambrów                 22,65        9
  2. Boguszewski Alan                    2004         SP3 Zambrów                 18,42        7
  3. Kowalczyk Jakub                     2004         SP3 Zambrów                 17,31        6
  4. Saniewski Hubert                     2004         SP5 Zambrów                 15,33        5
  5. Brzozowski Łukasz                  2004         SP5 Zambrów                 14,32        4

oszczep 500g

  1.         Bogucki Jan                              2005         SP5 Zambrów                 21,12        9
  2. Kozłowski Olaf                        2005         SP3 Zambrów                 19,98        7
  3. Stefańczyk Michał                    2005         SP5 Zambrów                 19,19        6
  4. Krajewski Maciej                      2005         SP Stare Zakrzewo          18,93        5
  5. Sokołowski Oliwier                  2005         SP3 Zambrów                 18,68        4
  6.         Sierzputowski Kacper              2004         SP5 Zambrów                 17,50        3
  7. Jaskóła Kacper                          2005         SP5 Zambrów                 16,83        2
  8. Zawadzki Marcin                      2004         SP5 Zambrów                 16,10        1
  9. Krasowski Jakub                       2006         SP Osowiec                     9,24
  10. Kobrzeniecki Klaudiusz           2006         SP Osowiec                     8,91
  11. Pyżewski Wiktor                      2006         SP Osowiec                     8,44

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie.

Uroczystego zakończenia zawodów dokonał Starosta Zambrowski Pan Robert Maciej Rosiak. Wręczył puchary drużynom, które zajęły 1-3 miejsce i dyplomy za pozostałe miejsca oraz medale za 1-3 miejsce i dyplomy za 4-6 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Czwórboju lekkoatletycznego, który został rozegrany 6 maja 2017 roku. Wręczył również medale zawodniczkom i zawodnikom oraz sztafetom 4x60m za zajęcie 1-3 miejsca w poszczególnych konkurencjach Igrzysk w lekkiej atletyce. Lekkoatleci, którzy zajęli 1-5 miejsce w konkurencjach  lekkoatletycznych wywalczyli awans do Finału Grupy Zachodniej. Zawody odbędą się 24 maja 2017 roku w Łomży.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie składa podziękowanie Dyrektorowi Klubu Sportowego „Olimpia” Zambrów Panu Zbigniewowi Stańczykowi za udostępnienie stadionu i sprzętu sportowego do rozegrania zawodów, nauczycielom wychowania fizycznego za sprawne przeprowadzenie zawodów ora Starostwu Powiatowemu w Zambrowie za ufundowanie nagród na zawody w Czwórboju lekkoatletycznym i Igrzyska w lekkiej atletyce.