Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia

12 maja 2017 roku na stadionie w Zambrowie odbyła się Gimnazjada Powiatowa w lekkiej atletyce. W zawodach wzięło udział 133 uczniów (69 dziewcząt i 64 chłopców) reprezentujących 5 gimnazjów. Sędzią głównym zawodów był Zenon Mościcki.

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt                     Klasyfikacja drużynowa chłopców

  1. MG1 Zambrów         138 pkt.      (45)                 1. MG1 Zambrów           99pkt.       (45)
  2. G Zambrów                 90 pkt.      (39)                 2. G Rutki                        94pkt.       (39)
  3. G Rutki                       81 pkt.      (34)                 3. G Szumowo                71 pkt.      (34)
  4. G Kołaki Kościelne     60 pkt.      (30)                 4. G Kołaki Kościelne     66 pkt.     (30)
  5. G Szumowo                33 pkt.      (27)                 5. G Zambrów                 17 pkt.      (27)

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Dziewczęta

100m

  1.         Brulińska Patrycja                    2001         G Zambrów                     13,43             9
  2. Modzelewska Wiktoria            2002         G Zambrów                     14,14             7
  3.         Gołaszewska Maja                    2003         G Kołaki Kościelne         14,87             6
  4.         Dębek Julia                               2002         G Zambrów                     14,98             5
  5.         Ołdakowska Aleksandra           2003         G Kołaki Kościelne         14,99             4
  6.         Gontarska Nela                         2003         MG1 Zambrów               15.20             3
  7.         Czochańska Agata                    2003         G Kołaki Kościelne         15,23             2
  8.         Gniazdowska Ewa                    2003         G Zambrów                     15,34             1
  9.         Zakrzewska Karolina                2003         G Zambrów                     15,82

10-11. Pęska Wiktoria                          2003         G Zambrów                     15,85

            Ziemianowicz Aleksandra        2003         MG1 Zambrów               15,85

  1.       Kozicka Kinga                          2002         G Rutki                            15,96
  2.       Bączyk Martyna                       2003         G Zambrów                     16,00
  3.       Kaczyńska Patrycja                  2003         G Kołaki Kościelne         16,14

15–16. Dmochowska Barbara              2002         G Kołaki Kościelne         16,17

            Okurowska Milena                   2003         G Zambrów                     16,17

  1.       Kossakowska Weronika           2004         G Rutki                            16,41
  2.       Dzieniszewska Patrycja            2001         G Rutki                            16,48
  3.       Kaliszewska Katarzyna            2001         G Szumowo                    16,63
  4.       Dudaryk Aleksandra                 2003         G Kołaki Kościelne         16,64
  5.       Siedlecka Anna                         2002         G Szumowo                    17,02
  6.       Kacprzyk Natalia                      2002         G Szumowo                    17,04
  7.       Grabowska Zofia                      2003         G Rutki                            17,31
  8.       Szymańska Kinga                     2002         G Szumowo                    18,30

300m

  1.         Brulińska Patrycja                    2001         G Zambrów                     44,40              9
  2.         Brzóska Aleksandra                  2003         MG1 Zambrów               48,90              7
  3. Pietranik Kamila                       2003         MG1 Zambrów               50,81              6
  4.         Kołomyjska Anna                     2001         G Rutki                            51,03              5
  5. Lutostańska Julia                      2003         G Zambrów                     52,40              4
  6.         Grodzka Agata                          2001         G Rutki                            52,45              3
  7.         Ołdakowska Aleksandra           2003         G Kołaki Kościelne         53,84              2
  8.         Kwiatkowska Monika              2001         G Kołaki Kościelne         55,25              1
  9.         Kaczyńska Patrycja                  2003         G Kołaki Kościelne         56,19

600m

  1.         Dzwonkowska Karolina           2003         MG1 Zambrów               1:46,3            9
  2.         Mioduszewska Małgorzata       2003         G Zambrów                     1:58,3            7
  3.         Kalinowska Klaudia                 2003         G Rutki                            2:00,0            6
  4.         Leśniewska Natalia                  2001         MG1 Zambrów               2:01,0            5
  5.         Androsiuk Wiktoria                  2003         G Zambrów                     2:03,0            4
  6.         Berbachowska Agata                2001         G Zambrów                     2:09,5            3
  7.         Szeligowska Monika                2001         G Zambrów                     2:19,6            2
  8.         Ciecierska Wiktoria                  2002         G Rutki                            2:23,7            1
  9.         Pac Dominika                           2002         G Zambrów                     2:26,6
  10.       Kołakowska Marta                   2001         G Kołaki Kościelne         2:54,0

 -         Jałbrzykowska Emilia             2003        G Kołaki Kościelne         dnf

1000m

  1.         Tyszka Aleksandra                   2001         MG1 Zambrów               3:54,8          9
  2.         Kobosko Natalia                       2003         MG1 Zambrów               3:55,7          7
  3.         Jasionek Adrianna                    2003         MG1 Zambrów               3:56,0          6

4x100m

  1.         G Zambrów                             59,45                18

            (Bączyk Martyna 2003, Modzelewska Wiktoria 2002, Dębek Julia 2002, Brulińska         Patrycja 2001)

  1.         MG1 Zambrów                       59,81                14

            (Gontarska Nela 2003, Leśniewska Natalia 2001, Brzóska Aleksandra 2003,   Dzwonkowska Karolina 2003)

  1.         G Rutki                                    1:03,67             12

            (Ciecierska Wiktoria 2002, Cieszkowska Małgorzata 2002, Kozicka Kinga 2002,            Kozłowska Jolanta 2002)

  1.         G Kołaki Kościelne                 1:04,45             10

            (Gołaszewska Maja 2003, Ołdakowska Aleksandra 2003, Czochańska Agata 2003,             Jałbrzykowska Emilia 2001)

pk        MG1 Zambrów II                   1:05,05

(Urbanek Patrycja 2002, Mioduszewska Kamila 2002, Saniewska Anna 2002, Mieczkowska Aleksandra 2002)

chód 3 km

  1. Biedrzycka Karina                   2003         G Zambrów                  22:11,1         9
  2.         Gutowska Julia                        2002         MG1 Zambrów            23:01.0         7

80m pł

  1.         Brulińska Paulina                     2002         G Szumowo                    14,52         9
  2.         Mieczkowska Aleksandra        2002         MG1 Zambrów               15,73         7
  3.         Podbielska Wiktoria                 2003         MG1 Zambrów               16,63         6

200m pł

  1.         Gontarska Nela                         2003        MG1 Zambrów                39,53        9
  2.         Podbielska Wiktoria                 2003        MG1 Zambrów                41,32        7

skok w dal

  1.         Kotowska Dominika                 2001         G Kołaki Kościelne         4,30          9
  2.         Mieczkowska Aleksandra        2002         MG1 Zambrów               4,20          7
  3.         Czochańska Agata                    2003         G Kołaki Kościelne         4,04          6
  4. Gołaszewska Maja                    2003         G Kołaki Kościelne         4,00          5
  5.         Figoń Weronika                        2001         G Szumowo                    3,88          4
  6.         Lutostańska Julia                      2003         G Zambrów                     3,74          3
  7.         Pietranik Kamila                       2003         MG1 Zambrów               3,66          2
  8.         Cieszkowska Małgorzata          2002         G Rutki                            3,65          1
  9.         Duchnowska Dominika            2003         G Rutki                            3,63

10        Ciecierska Wiktoria                  2002         G Rutki                            3,62

pk   Brulińska Paulina                     2002         G Szumowo                    3,57

  1.       Kozicka Kinga                          2002         G Rutki                            3,53
  2. Kacprzak Natalia                      2002         G Szumowo                    3,45
  3. Bączyk Martyna                       2003         G Zambrów                     3,42
  4. Brzóska Aleksandra                  2003         MG1 Zambrów               3,31
  5. Szymańska Kinga                     2002         G Szumowo                    3,25
  6. Brutkowska Natalia                  2002         G Szumowo                    3,24
  7. Polit Katarzyna                         2001         G Rutki                            3,19
  8. Kozłowska Jolanta                    2002         G Rutki                            3,17
  9. Przychodzeń Klaudia               2001         G Szumowo                    3,14
  10. Walerzak Natalia                      2001         G Szumowo                    3,12
  11. Ziemianowicz Aleksandra        2003         MG1 Zambrów               3,02

skok wzwyż

  1.         Majchrzak Gabriela                  2003         MG1 Zambrów               1,25          9
  2.         Figoń Weronika                        2001         G Szumowo                    1,25          7
  3.         Dzieniszewska Patrycja            2001         G Rutki                            1,25          6
  4.         Kotowska Dominika                 2001         G Rutki                            1,20          5
  5.         Grodzka Beata                          2001         G Rutki                            1,20          4
  6.         Brulińska Paulina                     2002         G Szumowo                    1,20          3
  7.         Brutkowska Natalia                  2002         G Szumowo                    1,20          2
  8.         Siedlecka Anna                         2002         G Szumowo                    1,10          1

kula 3kg

  1.         Kulesza Łucja                           2002         G Rutki                            8,95          9
  2.         Duchnowska Dominika            2003         G Rutki                            8,79          7
  3.         Dębek Aleksandra                    2002         G Szumowo                    8,33          6
  4.         Kaczyńska Kamila                    2001         G Kołaki Kościelne         7,83          5
  5.         Gołaszewska Wioleta               2001         G Rutki                            7,60          4
  6.         Kotowska Dominika                 2001         G Kołaki Kościelne         7,36          3
  7.         Długozima Katarzyna               2001         MG1 Zambrów               6,77          2
  8.         Szymczuk Eliza                        2002         G Szumowo                    6,50          1
  9.         Dmochowska Barbara              2002         G Kołaki Kościelne         6,35
  10.       Sokólska Kinga                        2003         MG1 Zambrów               5,90
  11.       Krajewska Joanna                     2001         G Szumowo                    5,88
  12.       Puchalska Magdalena               2001         MG1 Zambrów               5,68
  13.       Gontarska Anna                        2001         MG1 Zambrów               5,57

dysk 0,75kg

  1.         Okurowska Milena                   2003         G Zambrów                     20,20        9
  2.         Kaczyńska Kamila                    2001         G Kołaki Kościelne         19,70        7

oszczep 500g

  1.         Karwowska Anna                     2003         MG1 Zambrów               25,70        9
  2.         Godlewska Anna                      2002         MG1 Zambrów               16,90        7
  3.         Gołaszewska Wioleta               2001         G Rutki                            13,98        6

Chłopcy

100m

  1.         Gosk Eryk                                 2002         G Rutki                            12,95        9
  2.         Milewski Adam                        2001         G Kołaki Kościelne         12,97        7
  3.         Aleksiewicz Łukasz                  2001         G Rutki                            12,99        6
  4.         Kruszewski Daniel                   2001         G Kołaki Kościelne         13,00        5
  5.         Krajewski Rafał                        2003         MG1 Zambrów               13,04        4
  6.         Bagiński Dominik                    2003         G Rutki                            13,25        3
  7.         Komor Aleksander                   2002         G Szumowo                    13,30        2
  8.         Bączyk Paweł                           2002         G Szumowo                    13,35        1
  9.         Słowicki Piotr                           2002         G Szumowo                    13,45
  10.       Kapica Paweł                            2003         MG1 Zambrów               13,67
  11.       Kos Adam                                 2001         G Szumowo                    13,83
  12.       Gwardiak Jakub                        2003         G Szumowo                    14,09
  13.       Gawkowski Maciej                   2002         MG1 Zambrów               14,34
  14.       Nowak Sebastian                      2002         G Szumowo                    14,58
  15.       Bisz Jan                                    2003         MG1 Zambrów               15,57
  16.       Starszyk Tomasz                      2002         G Szumowo                    16,67

300m

  1.         Żukowski Rafał                        2001         G Rutki                            41,23        9
  2.         Chrostowski Piotr                     2001         G Kołaki Kościelne         42,17        7
  3.         Bauer Karol                              2003         G Szumowo                    43,28        6
  4.         Krajewski Bartosz                    2002         MG1 Zambrów               43,42        5
  5.         Łubnicki Paweł                         2001         G Kołaki Kościelne         43,78        4
  6.         Gosiewski Marcin                     2001         G Rutki                           43,97        3
  7.         Urbanek Damian                      2002         G Szumowo                    44,01        2
  8.         Gosk Eryk                                 2002         G Rutki                            44,16        1
  9.         Szymański Bartosz                   2002         G Szumowo                    44,69
  10.       Krzewski Konrad                      2001         G Rutki                            44,79
  11.       Daniłowski Mateusz                 2002         G Szumowo                    45,02
  12.       Olszewski Bartosz                    2002         G Szumowo                    45,03
  13.       Dmochowski Amadeusz           2003         MG1 Zambrów               45,67
  14.       Bagiński Dominik                    2003         G Rutki                            47,91
  15.       Tyborowski Krystian                2003         G Rutki                            50,85
  16.       Dębek Michał                           2002         G Szumowo                    52,00

600m

  1.         Brudkowski Sebastian              2001         G Zambrów                     1:40,5       9
  2.         Zienkiewicz Dominik               2002         G Zambrów                     1:59,6       7
  3.         Rybak Dawid                            2003         MG1 Zambrów               2:00,1       6

1000m

  1.         Bojarzyński Łukasz                  2003         MG1 Zambrów               3:14,0       9
  2.         Łapiński Kamil                         2003         G Rutki                            3:23,9       7
  3.         Leśniewski Damian                  2001         G Kołaki Kościelne         3:27,8       6
  4.         Kruszewski Hubert                   2003         G Kołaki Kościelne         3:34,0       5
  5.         Dybowski Dawid                      2003         MG1 Zambrów               3:38,7       4

    pk    Borowy Paweł                          2001         G Szumowo                    3:43,5      

  1.         Szpakowski Patryk                   2001         MG1 Zambrów               3:46,1       3
  2.         Olszewski Mateusz                   2003         MG1 Zambrów               3:49,2       2
  3.         Jastrzębski Marcin                    2002         G Zambrów                     4:10,5       1
  4.         Lotkowski Oliwier                    2002         G Rutki                            4:15,9

2000m

  1.         Kołakowski Marek                   2003         MG1 Zambrów               7:04,8       9
  2.         Duchnowski Karol                    2001         G Rutki                            7:34,7       7
  3.         Niewiadomski Kaper                2003         MG1 Zambrów               8:10,0       6
  4.         Grądzki Jakub                           2002         G Rutki                            DNF

 

4x100m

  1.         MG1 Zambrów                       51,75              18

            (Krajewski Rafał 2003, Bojarzyński Łukasz 2003, Włodkowski Wiktor 2003, Gałecki    Krzysztof 2001)

  1.         G Kołaki Kościelne                 52,88              14

            (Kruszewski Daniel 2001, Milewski Adam 2001, Łubnicki Paweł 2001, Chrostowski      Piotr 2001)

  1.         G Rutki                                    55,10              12

            (Żukowski Rafał 2001, Aleksiewicz Łukasz 2001, Gosk Eryk 2002, Łapiński Kamil       2003)

110m pł

  1.         Aleksiewicz Łukasz                  2001         G Rutki                            20,94        9

skok w dal

  1.         Żukowski Rafał                        2001         G Rutki                            5,41          9
  2.         Milewski Adam                        2001         G Kołaki Kościelne         5,20          7
  3.         Chrostowski Piotr                     2001         G Kołaki Kościelne         5,10          6
  4.         Komor Aleksander                   2002         G Szumowo                    5,00          5
  5.         Krajewski Bartosz                    2002         MG1 Zambrów               4,98          4
  6.         Gronostajski Krystian               2002         G Rutki                            4,92          3
  7.         Łubnicki Paweł                         2001         G Kołaki Kościelne         4,84          2
  8.         Komorowski Mateusz              2002         MG1 Zambrów               4,82          1
  9.         Orłowski Jakub                         2003         MG1 Zambrów               4,75
  10.       Krzewski Konrad                      2001         G Rutki                            4,74
  11.       Kruszewski Daniel                   2001         G Kołaki Kościelne         4,53
  12.       Słowicki Piotr                           2002         G Szumowo                    4,53
  13.       Iwanowski Wiktor                    2003         MG1 Zambrów               4,45
  14.       Olszewski Bartosz                    2002         G Szumowo                    4,40
  15.       Nowak Sebastian                      2002         G Szumowo                    4,16

skok wzwyż

  1.         Kos Adam                                 2001         G Szumowo                    1,45          9
  2.         Werpachowski Maksymilian    2002         G Szumowo                    1,45          7
  3.         Bączyk Paweł                           2002         G Szumowo                    1,30          6

kula 5kg

  1.         Bednarczyk Mariusz                 2001         G Szumowo                    11,53        9
  2.         Turemka Mateusz                     2002         MG1 Zambrów               10,78        7
  3.         Borowy Paweł                          2001         G Szumowo                    9,92          6
  4.         Choiński Adam                         2001         G Rutki                            9,43          5
  5.         Niewiadomski Patryk               2001         G Rutki                            8,70          4
  6.         Gosk Mariusz                           2001         G Kołaki Kościelne         7,70          3
  7.         Kępisty Michał                         2002         G Szumowo                    7,53          2
  8. Kaliński Dominik                     2003         MG1 Zambrów               7,11          1

dysk 1kg

  1.         Kossakowski Kamil                  2002         MG1 Zambrów               23,23        9
  2.         Werpachowski Maksymilian    2002         G Szumowo                    17,85        7

oszczep 600g

  1.         Bednarczyk Mariusz                 2001         G Szumowo                    27,27        9
  2.         Łęczycki Rafał                         2002         G Rutki                            26,52        7
  3.         Turemka Mateusz                     2002         MG1 Zambrów               25,17        6
  4.         Makowski Maciej                     2003         MG1 Zambrów               11,95        5

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie.

Za zajęcie 1-3 miejsca w konkurencjach indywidualnych i sztafetach zostaną wręczone medale. Lekkoatleci, którzy w poszczególnych konkurencjach indywidualnych i sztafetach 4x100m zajęli 1-5 miejsce wywalczyli awans do Finału Grupy Zachodniej Gimnazjady w lekkiej atletyce. Zawody odbędą się 22 maja 2017 roku w Łomży.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie składa podziękowanie Dyrektorowi Klubu Sportowego „Olimpia” Zambrów Panu Zbigniewowi Stańczykowi za udostępnienie stadionu i sprzętu sportowego do rozegrania zawodów, nauczycielom wychowania fizycznego za sprawne przeprowadzenie zawodów oraz Starostwu Powiatowemu w Zambrowie za ufundowanie nagród.