Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

ASF
HIV1
Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia

8 kwietnia 2017 roku na trasach biegowych w Porytem – Jabłoni odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe Ludowych Zespołów Sportowych. Biegi ukończyło 124 zawodników (61 dziewcząt i 63 chłopców). Sędzią głównym zawodów był Zenon Mościcki.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Dziewczęta 2006 i młodsze               600 m

  1. Wiśniewska Ewelina                     2006                SP Rutki - Kossaki
  2. Bojko Martyna                              2006                SP Rutki – Kossaki
  3. Łażewska Karolina                       2006                SP Kołomyja
  4. Drągowska Wiktoria                     2006                SP Rutki – Kossaki
  5. Jastrzębska Kamila                       2006                SP Stare Zakrzewo
  6. Kozikowska Julia                          2006                SP Osowiec
  7. Danowska Oliwia                          2006                SP Poryte – Jabłoń
  8. Gosiewska Anna                           2006                SP Osowiec
  9. Modzelewska Aleksandra             2008                SP Poryte – Jabłoń
  10. Chomko Alicja                              2006                SP Poryte - Jabłoń
  11. Grzymała Maja                             2006                SP Stare Zakrzewo
  12. Skarżyńska Amelia                       2006                SP Stary Skarżyn
  13. Mężyńska Martyna                       2008                SP Wiśniewo
  14. Modzelewska Dominika               2008                SP Stare Zakrzewo
  15. Wierciszewska Julia                      2007                SP Wiśniewo
  16. Szyszka Gabriela                          2006                SP Poryte – Jabłoń
  17. Grzymała Joanna                          2006                SP Stary Skarżyn
  18. Ciborowska Julia                          2006                SP Stary Skarżyn
  19. Buczkowska Julia                         2006                SP Stary Laskowiec
  20. Dąbrowska Zuzanna                     2006                SP Stary Skarżyn

Chłopcy 2006 i młodsi                              600 m

  1. Żukowski Sebastian                      2006                SP Rutki – Kossaki
  2. Ołdakowski Patryk                        2006                SP Wiśniewo
  3. Targoński Błażej                           2006                SP Rutki – Kossaki
  4. Jaworowski Piotr                          2006                SP Osowiec
  5. Załuska Kacper                             2006                SP Osowiec
  6. Śliwowski Paweł                           2006                SP Rutki – Kossaki
  7. Tyszka Wiktor                              2007                SP Wiśniewo
  8. Duchnowski Jakub                        2007                SP Poryte – Jabłoń
  9. Wiśniewski Krzysztof                   2006                SP Stary Skarżyn
  10. Wiśniewski Matusz                       2007                SP Wiśniewo
  11. Gawkowski Tomasz                      2007                SP Stary Laskowiec
  12. Rogowski Konrad                         2006                SP Stare Zakrzewo
  13. Brzostowski Oliwier                     2006                SP Rutki – Kossaki
  14. Owsianka Damian                         2007                SP Rutki – Kossaki
  15. Kamiński Jakub                            2006                SP Poryte – Jabłoń
  16. Gołaszewski Dominik                   2006                SP Rutki – Kossaki
  17. Malinowski Łukasz                       2006                SP Poryte – Jabłoń
  18. Zagroba Adam                              2006                SP Osowiec
  19. Grzymała Maciej                          2008                SP Stare Zakrzewo
  20. Zaremba Michał                            2007                SP Wiśniewo
  21. Gosk Kamil                                   2006                SP Stary Skarżyn
  22. Kalinowski Hubert                        2006                SP Osowiec
  23. Modzelewski Kacper                    2008                SP Stare Zakrzewo
  24. Zienkiewicz Dawid                       2006                SP Kołomyja
  25. Tabędzki Jakub                             2008                SP Wiśniewo
  26. Krasowski Jakub                           2006                SP Osowiec
  27. Pyżewski Wiktor                           2006                SP Osowiec
  28. Szyszka Mikołaj                            2008                SP Poryte – Jabłoń

Dziewczęta 2004 - 2005                           1000 m

  1. Łada Gabriela                                2004                SP Wiśniewo
  2. Lubiejewska Justyna                     2004                SP Wiśniewo
  3. Kotowska Weronika                     2004                SP Wiśniewo
  4. Łada Natalia                                  2005                SP Wiśniewo
  5. Łuniewska Gabriela                      2004                SP Rutki – Kossaki
  6. Gołaszewska Magdalena              2005                SP Rutki – Kossaki
  7. Olszewska Weronika                    2005                SP Wiśniewo
  8. Lubiejewska Anna                        2005                SP Wiśniewo
  9. Tabędzka Karolina                        2004                SP Wiśniewo
  10. Pęska Julia                                    2005                SP Wiśniewo
  11. Mieczkowska Natalia                    2005                SP Stare Zakrzewo
  12. Zaręba Zuzanna                            2004                SP Poryte – Jabłoń
  13. Rakowska Zofia                            2004                SP Rutki – Kossaki
  14. Kalinowska Kinga                        2004                SP Rutki – Kossaki
  15. Banach Olga                                  2004                SP Rutki – Kossaki
  16. Walczuk Zuzanna                         2004                SP Osowiec
  17. Godlewska Kamila                        2005                SP Rutki – Kossaki
  18. Kulikowska Natalia                      2005                SP Kołomyja
  19. Buchowiecka Kamila                    2004                SP Poryte – Jabłoń
  20. Jacewicz Wiktoria                         2005                SP Rutki – Kossaki
  21. Godlewska Anna                           2005                SP Osowiec
  22. Kotowska Julia                              2004                SP Kołomyja
  23. Modzelewska Martyna                  2005                SP Stare Zakrzewo
  24. Grzymała Marta                            2005                SP Stare Zakrzewo
  25. Wilińska Aleksandra                     2004                SP Wiśniewo
  26. Kotowska Anastazja                     2004                SP Kołomyja
  27. Kołomyjska Angelika                   2005                SP Rutki – Kossaki
  28. Gromek Weronika                        2005                SP Poryte – Jabłoń
  29. Świderska Julia                             2005                SP Wiśniewo
  30. Ogonowska Angelika                    2005                SP Stare Zakrzewo
  31. Leśniewska Kinga                         2005                SP Wiśniewo

Chłopcy 2004 - 2005                                1000 m

  1. Ołdakowski Bartłomiej                 2004                SP Wiśniewo
  2. Mioduszewski Paweł                    2004                SP Stary Skarżyn
  3. Krajewski Daniel                          2004                SP Osowiec
  4. Wiśniewski Marcin                       2004                SP Wiśniewo
  5. Krzewski Patryk                            2004                SP Kołomyja
  6. Popławski Dawid                          2005                SP Stary Skarżyn
  7. Piszczatowski Jakub                     2004                SP Rutki – Kossaki
  8. Modzelewski Hubert                     2005                SP Rutki – Kossaki
  9. Kijek Mateusz                               2004                SP Stare Zakrzewo
  10. Wiśniewski Mateusz                     2004                SP Rutki - Kossaki
  11. Świderski Piotr                              2004                SP Wiśniewo
  12. Piszczatowski Kacper                   2005                SP Rutki – Kossaki
  13. Sternik Maciej                               2005                SP Stary Skarżyn
  14. Krzewski Marek                            2005                SP Kołomyja
  15. Cieszkowski Kacper                     2005                SP Kołomyja
  16. Łada Adam                                    2004                SP Wiśniewo
  17. Rogowski Krystian                       2005                SP Stare Zakrzewo
  18. Modzelewski Kacper                    2004                SP Poryte – Jabłoń
  19. Gawrychowski Ernest                   2005                SP Stary Skarżyn
  20. Zasada Bartosz                              2004                SP Osowiec
  21. Murawski Adam                           2005                SP Stare Zakrzewo
  22. Zaremba Przemysław                    2005                SP Wiśniewo
  23. Śliwowski Paweł                           2005                SP Rutki – Kossaki
  24. Jastrzębski Mateusz                      2004                SP Osowiec
  25. Kulikowski Tomasz                      2005                SP Kołomyja
  26. Gosk Szymon                                2004                SP Wiśniewo
  27. Mężyński Jakub                            2004                SP Wiśniewo
  28. Brzozowski Rafał                          2004                SP Poryte – Jabłoń
  29. Jastrzębski Damian                       2005                SP Stare Zakrzewo
  30. Wiśniewski Paweł                         2004                SP Stary Skarżyn

Dziewczęta 2001 - 2003                           1000 m.

  1. Kalinowska Klaudia                      2003                G Rutki
  2. Mioduszewska Małgorzata           2003                G Zambrów
  3. Łętowska Dominika                      2003                G Rutki
  4. Kozłowska Jolanta                        2002                G Rutki
  5. Kołomyjska Anna                         2001                G Rutki
  6. Dąbrowska Natalia                        2003                G Rutki
  7. Polit Katarzyna                             2001                G Rutki
  8. Dzieniszewska Patrycja                2001                G Rutki
  9. Kulesza Łucja                               2002                G Rutki
  10. Duchnowska Dominika                 2003                G Rutki

Chłopcy 2001 – 2003                                2000 m

  1. Żukowski Rafał                             2001                G Rutki
  2. Duchnowski Karol                        2001                G Rutki
  3. Bagiński Dominik                         2003                G Rutki
  4. Orłowski Bartosz                          2002                G Rutki
  5. Kondracki Kacper                         2003                G Rutki

Biegacze, którzy w kategoriach wiekowych zajęli 1-3 miejsce otrzymali medale, za 4-6 miejsce dyplomy. Medale otrzymali również najmłodsi uczestnicy biegów: Aleksandra Modzelewska ze Szkoły Podstawowej w Porytem – Jabłoni i Maciej Grzymała ze Szkoły Podstawowej w Starym Zakrzewie. Dekoracji dokonał Sekretarz Gminy Zambrów Pan Bogdan Pac. Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego LZS w biegach przełajowych odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku na trasach biegowych Pietrasze w Białymstoku. Do sprawnego przeprowadzenia biegów przełajowych włączyły się Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Jabłoneczki” w Porytem – Jabłoni. Udostępniły uczestnikom zawodów Świetlicę Wiejską, przygotowały napoje, kanapki i ciasto. Serdecznie dziękujemy. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zambrowie składa podziękowania Panu Markowi Pietranik za przygotowanie tras biegowych, nauczycielom za przeprowadzenie zawodów oraz Urzędowi Gminy w Zambrowie za udostępnienie tras biegowych do rozegrania zawodów oraz zakup medali i dyplomów.