Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia

4 marca 2017 roku w hali sportowej w Rutkach-Kossakach odbyły się Mistrzostwa Ludowych Zespołów Sportowych Powiatu Zambrowskiego w halowej piłce nożnej szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 103 uczniów (45 dziewcząt i 58 chłopców). Mecze eliminacyjne zostały rozegrane w grupach systemem „każdy z każdym”, mecze finałowe o poszczególne miejsca. Czas gry wynosił 8minut. Mecze sędziował Jakub Chrostowski.

WYNIKI ZAWODÓW

ELIMINACJE

Dziewczęta

Grupa A

SP Osowiec – SP Stare Zakrzewo   0:0 k.3:0

SP Stare Zakrzewo – SP Szumowo 0:0 k.1:0

SP Osowiec – SP Szumowo            0:0 k.1:0

 

1. SP Osowiec                      2          0:0

2. SP Stare Zakrzewo          2          0:0

3. SP Szumowo                    2          0:0

Grupa B

SP Rutki-Kossaki – SP Grądy-Woniecko   1:0

SP Grądy-Woniecko – SP Wiśniewo          0:0

SP Rutki-Kossaki – SP Wiśniewo              2:0

 

1. SP Rutki-Kossaki                 6                 3:0

2. SP Grądy-Woniecko            1                 0:1

3. SP  Wiśniewo                       1                 0:2

 

 FINAŁY

5 – 6 miejsce            SP Szumowo – SP Wiśniewo                             0:0       k. 2:1

3 – 4 miejsce            SP Stare Zakrzewo – SP Grądy-Woniecko        0:1

1 – 2  miejsce           SP Osowiec – SP Rutki-Kossaki                        0:0       k. 1:2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. SP Rutki-Kossaki                           opiekun  Grażyna Kruszewska

2. SP Osowiec                                    opiekun  Karolina Maliszewska

3. SP Grądy-Woniecko                      opiekun   Michał Jaroszewski

4. SP Stare Zakrzewo                        opiekun  Ryszard Kamiński

5. SP Szumowo                                  opiekun  Dorota Kurpiewska

6. SP Wiśniewo                                 opiekun  Alicja Morysewicz

 

Chłopcy

ELIMINACJE

Grupa A         

SP Szumowo – SP Osowiec              3:0

SP Wiśniewo – SP Stare Zakrzewo   2:0

SP Szumowo – SP Stare Zakrzewo   3:0

SP Wiśniewo – SP Osowiec              2:0

SP Szumowo – SP Wiśniewo            3:0

SP Stare Zakrzewo – SP Osowiec     0:0  k.0:1

 

1. SP Szumowo                      9            9:0

2. SP Wiśniewo                      6            4:3

3. SP Osowiec                        1            0:5

4. SP Stare Zakrzewo             1            0:5

 

Grupa B

SP Stary Skarżyn – SP Rutki-Kossaki        1:1

SP Rutki-Kossaki – SP Grądy-Woniecko   7:0

SP Stary Skarżyn – SP Grądy-Woniecko   0:0

 

1. SP Rutki-Kossaki                    4               8:1

2. SP Stary Skarżyn                    2               1:1

3. SP Grądy-Woniecko               1               0:7

 

FINAŁY

5 – 6 miejsce            SP Osowiec - SP Grądy-Woniecko          1:1            k.1:0

3 – 4 miejsce            SP Wiśniewo – SP Stary Skarżyn             0:1

1 – 2 miejsce            SP Szumowo - SP Rutki-Kossaki             2:0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. SP Szumowo                                  opiekun  Zenon Ogonowski

2. SP Rutki-Kossaki                           opiekun  Alina Krupa

3. SP Stary Skarżyn                           opiekun  Karolina Maliszewska

4. SP Wiśniewo                                  opiekun  Alicja Morysewicz

5. SP Osowiec                                    opiekun  Karolina Maliszewska

6. SP Grądy-Woniecko                      opiekun  Michał Jaroszewski

7. SP Stare Zakrzewo                        opiekun  Ryszard Kamiński

 

Organizatorem zawodów było Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zambrowie. Zespoły, które w kategorii dziewcząt i chłopców zajęły 1-3 miejsce otrzymały puchary, pozostałe miejsca – dyplomy.